Mercedes chce získat titul už tento víkend

Mercedes má momentálně náskok 169 bodů na Ferrari. Pokud v Soči tento náskok zvýší na 172 bodů, stane se podruhé v řadě mistrem světa mezi týmy.
Mercedes chce získat titul už tento víkend

„Je to jeden z cílů tohoto víkendu – pokusit se to získat,“ řekl v Soči Nico Rosberg. „Bude to zvláštní, udělat to znovu takovým způsobem, takovým dominantním způsobem. Je to opravdu úžasná práce týmu.“

„Znovu máme možnost to ukončit takhle brzy. Ale samozřejmě Ferrari bylo v poslední době velmi, velmi silné, takže musíme být opatrní, stále potřebujeme tvrdě pracovat a udělat to nejlepší, ale samozřejmě jsme optimističtí.“

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Alonso: Týmové rádio je určeno týmu

10:36 | Podle Auto Hebdo u Renaultu končí šéf motorářů Rémi Taffin. U týmu pracuje 22 let.
18:53 | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
15:45 | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
3. srpna | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.