Mercedes byl v televizi jen 5 minut a 56 sekund

V Japonsku se řešila zajímavá věc. Závod vyhrál Lewis Hamilton, který projel cílem po 1 hodině a 28 minutách. Oba mercedesy ale byly v záběru kamer pouhých 5 minut a 56 sekund.
Mercedes byl v televizi jen 5 minut a 56 sekund

„Bylo to legrační, abych byl upřímný,“ řekl Lauda pro Motorsport.com. „Díval jsem se na televizi a viděl jsem tam často saubery a dost aut Hondy.“ Lauda se na to prý optá příští týden Ecclestona.

Objevily se teorie, že je to odveta za to, že Mercedes nechce dodávat motory Red Bullu a Bernie Ecclestone jim to tímto způsobem vrací. To ale odmítl i sám Toto Wolff, kterému sice připadalo divné, že své svěřence prakticky neviděl, ale chápe, že ve středu pole byla řada soubojů.

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: GP Japonska 2015: Nejrychlejší kolo zajel Hamilton

10:36 | Podle Auto Hebdo u Renaultu končí šéf motorářů Rémi Taffin. U týmu pracuje 22 let.
18:53 | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
3. srpna | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
3. srpna | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.