Měli by používat zdravý rozum, říká Vettel o své penalizaci

F1Krokodýl  |  20. 10. 2018 15:50

Vettel už je oprávněně vnímán velmi kriticky na všech frontách https://f1.sk/clanok/71764-vettel-ferrari

Nejhorší je když ho vidíte přímo jak mluví na kamery, jak se snaží být jako by nad věcí a že je vše v pořádku a nic se neděje 😂 Jde vidět že ho ty jeho chyby hodně požírají zevnitř, navíc forma Ferrari poklesla takže se o ni nemůže opřít, na něm je to hned strašně vidět. Přesně jak to popisoval Weber.

Lando Norris ameriko  |  20. 10. 2018 16:03

Koudelko, Seb není uvnitř týmu vnímán kriticky, to že to napíše jeden bulvární italský článek nic neznamená. Jeden vydatel novin, ne " všechny fronty". Ale je jasné, že ty se můžeš přetrhnout na něj naházet špínu, protože co on dokázal udělat s Alonsem, vlastně ho odstavit z špičkového světa formule ale i motosportu, to se jen tak neodpouští a každá záminka se hodí. Tyhlety řeči, jak jsou s ním nespokojení ve Ferrari a že ho vyhodí a bla bla bla ty už jsi tu měl předloni. A ono se stal úplný opak toho, co jsi tu seriozně připomínal a přivolával, a to, že nejen mu prodloužili smlouvu ale i zvedli plat, že může Alonso jen závidět. Aby jsi opět nespadl do těch sraaček, do kterých už jsi jednou upadl, pozor

Lando Norris ameriko  |  20. 10. 2018 15:40

Ještě jen tak dodám tu demenci: když v závodě někdo vylítne z tratě a vrátí se tím, že sestřelí okolo jedoucího pilota, což je nebezpečný počin, tak dostane penalizaci pěti vteřin, kdy jsou v tu chvíli rozestupy mezi závodníkama dvacetivteřinové, takže ta penalizace za přímé ohrožení a vyřazení soupeře je totálně směšná. Tady v treninku se mu nepodaří zpomalit, tak je je předepsáno, ale zpomalit jen minimálně, tak dostane devastující penalizaci třech míst na startu.

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 20. 10. 2018 15:41

Lando Norris ameriko  |  20. 10. 2018 14:20

Seb toho tolik špatně neudělal. Zpomalil dle nařízení, ale v určité chvíli ne dostatečně. Nikoho neohrozil, ale porušil pravidla a co je důležité, tak v treninku. A to ještě byla na dráze jen část závodníků. Nebyl ingnoratní, protože zpomalil. Měl dostat trest odpovídající situaci a to je, že to byl trenink a ne nebezpečná situace. I v televizi se těmto červeným vlajkách smáli. Adekvátní trest by byl ttrestné body ale určitě ne ztráty na startu. Ale je ted normální Seba lynchovat, tak ho ukamenujme. Máme vztek na bezchybný Mercedes, tak si vylejeme vztek na Sebovi.

Michael Schumacher Schumi1  |  20. 10. 2018 14:30

Že se vůbec namáháš

Lando Norris ameriko  |  20. 10. 2018 15:34

Já se ani nenamáhám, ale já mám na Seba a jeho výkony svůj názor, nestydím se za něj postavit a zdejší profesionálové mě jen tak nevytočí

To se cení, mně dochází síly..

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

Lando Norris ameriko  |  20. 10. 2018 16:19
Lando Norris ameriko  |  20. 10. 2018 16:29

Ale vážně. Je celkem hnusné někomu fandit a vyzdvihovat ho a když se dotyčnému něco nepovede, opravdu to zazdí, tak hned ho lynchovat. Co by měli říkat takový tenisti, když mu kvůli pár zkažených míčků unikne Grand Slam, co fotbalový brankář, který ve finále pustí gol mezi nohama a nezískají tím titul, co běžec, který přepískne start a místo vítězství doběhne poslendí? Co s těmito lidma? Hned je postřílet, nebo pověsit s cedulí "jsem looser". Ve sportu se chyby dělali, dělají a dělat budou, ale takhle lynchovat takhle člověka..... Nejhorší je, že i kdyby ten titul získal, tak to nebude jeho umění, ale tím, že by měl "bezkonkureční auto, se kterým by to vyhrál každý". Tohle si já uvědomuju a jen tak mě nikdo nerozhází a ani nepřesvědčí o věcech, které jednoduše nejsou pravda.

Stačí se podívat kdo kritizuje nejvíc. Většinou to je hospodskej póvl kterej kromě chastání piva nic nedokázal, nebo puboši, kteří taky dosud dokázali jen velký kulový. Každého z nich bych posadil do auta někde na okruhu a ukaž co dokžeš za 10 kol proti dalším amatérům. No až by propadli tak se jim tak hezky vysmál.

Michael Schumacher = na věky nejlepší. | | Jediný pravý nick! Trapná kopie tam MÁ přidanou tečku.

Máš pravdu a naprosto souhlasím, ale nebaví mě dohadovat se zde s pár lidma, kteří už nad Sebem zlomili definitivně hůl. Já si myslím svoje.

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

Charles Leclerc f.zubesuch  |  20. 10. 2018 14:12

zase evidentny priklad ze sa tresta podla ksichtu?

Hamilton GP Nemecka prechadza z najazdu do boxov cez travu späť na trať. Konal nebezpecne? konal. Trest ziadny.

Vettel FP1 GP USA nesplnil casovy limit pri cervenej vlajke v minisektore. Trest do zavodu 3 miesta na starte.

Lando Norris ameriko  |  20. 10. 2018 13:56

Takový Alonso při červených vlajkách i předjížděl 2006


1 2 3 4 5 6 7

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

9:58 | McLaren má dnes filmovací den v Barceloně...
15. února | UPDATE: Jde o letošní zbarvení na loňském voze
15. února | Na internetu je fotografie údajného letošního racing pointu: odkaz
15. února | George Russell dnes slaví 22. narozeniny.