Mechanik, kterého srazil De la Rosa, byl propuštěn z nemocnice

Páteční incident týmu HRT v boxové uličce má šťastný konec. Mechanik, do kterého narazil Pedro de la Rosa, nemá žádná vážná zranění.
Mechanik, kterého srazil De la Rosa, byl propuštěn z nemocnice

Nehoda se stala v prvním volném tréninku. "Především bych chtěl říct, že se mi hodně ulevilo, protože náš mechanik Craig je po dopoledním incidentu v pořádku. Všichni jsme měli velké obavy," uvedl šéf týmu Luis Pérez-Sala.

Bezprostředně po incidentu měl tým podezření, že mechanik při střetu s vozem utrpěl zlomeninu nohy, což se nepotvrdilo. "Má jen pár modřin a pohmožděnou nohu," vysvětloval technický ředitel Toni Cuquerella.

"Když se to stalo, vypadal, že je na tom hůř, ale naštěstí se k nám přes noc (z pátku na sobotu) vrátí z nemocnice. Bude ho to bolet, ale za pár dní se vrátí do práce."

Tato zpráva udělala samozřejmě radost i De la Rosovi. "Jsem rád, že je můj mechanik v pořádku, je to obrovská úleva, protože jsem o něj měl velkou starost," přiznal.

Další článek: Odchod z Ferrari neznamená nutně konec v F1, říká Massa

15:34 | Alfa Romeo alias Sauber upravuje název týmu z Alfa Romeo Racing ORLEN na Alfa Romeo F1 Team ORLEN.
14:06 | Po socnetech koluje údajná fotografie nového ferrari s trikolorou a logem k 75. výročí. Jde ale jen o fanouškovský model. Více zde: odkaz (ale vypadá pěkně, to zase jo).
18. ledna | Mercedes představí svůj vůz 18. února.
17. ledna | Objevila se spekulace, že by Cyril Abiteboul mohl pracovat pro Red Bull. Měl by na starost motorové oddělení. Pikantní to možnost..