McLaren zatím neuplatnil opci na Buttona, ten ale chce zůstat

Jenson Button sice zatím je bez smlouvy na příští rok, ale nemá v plánu změnu, chce prodloužit s McLarenem a setrvat na svém místě.
McLaren zatím neuplatnil opci na Buttona, ten ale chce zůstat

"Myslím, že mám smlouvu na příští rok, ale nemyslím, že by už byla podepsaná," potvrdil Button čekání na uplatnění opce.

Na žádost Sky Sports, aby svoji situaci vysvětlil, odpověděl: "Tu otázku musíte položit Martinovi (šéfovi týmu), on je ten, kdo má informace. Já jen vím, že se cítím být velkou součástí rodiny McLarenu a nebylo by správné teď říkat, že chci odejít."

"Je tu mnoho dobrých jezdců v týmech, které vyhrály závody a šampionáty, a já doufám, že lidé, kteří dostanou příležitost jezdit pro tyto týmy, si tu příležitost opravdu zaslouží. Já jsem spokojený tam, kde jsem, ale jak říkám, musíte si promluvit s Martinem."

Britský pilot si trvá na svém, i když jsou volné velmi atraktivní sedačky. "Myslím, že Red Bull je stejně uzavřený. Ale myslím, že Ferrari představuje obrovskou příležitost pro jezdce. Ale je to ta správná příležitost? Myslím, že moje správná příležitost je tady (u McLarenu)."

Diskuze (51) Další článek: Alonso: Ať už bude mým kolegou kdokoliv, nebude týmovou dvojkou
10. prosince | Zajímavé. Podle webu odkaz míří bývalý šéf Porsche v LMP1 Andreas Seidl do vedení McLarenu.
7. prosince | Oprava: Gala FIA zdá se už teď. odkaz
6. prosince | Toto Wolff prozradil, že si při oslavách titulu poranil přední zkřížený vaz.
6. prosince | Jak se vám líbila letošní sezóna? Oznámkujte ji jako ve škole