McLaren věří, že mu pomohou nové díly v Rakousku

McLaren přiveze za týden do Rakouska velký balík vylepšení. Věří, že ho to posune vpřed.
McLaren věří, že mu pomohou nové díly v Rakousku

Ve Wokingu nyní probíhá proces reorganizace a první výsledky v hmatatelné podobě bychom měli vidět už při nejbližší Velké ceně Rakouska za týden.

„Hlavním cílem je samozřejmě to, abyste co nejrychleji vyrobili určité součástky, ale vždy to závisí na tom, v jakém bodě začínáte. Pravda je taková, že jsme do sezóny vstoupili s vozem, kterému chyběl přítlak. Současně s tím jsme museli změnit strategii týkající se budoucího směřování týmu“, říká šéf McLarenu Eric Boullier.

„Myslím, že balík pro Rakousko bude dostatečně dobrý pro stažení ztráty na týmy před námi. Samozřejmě nezačneme vyhrávat závody, ale je to slušný balík pro zacelení mezery“, dodává Boullier. 

Změny v týmu zaznamenal také Jenson Button. Brit oceňuje zejména to, že na závody opět více chodí Ron Dennis.

Kromě toho prý tým více mluví s piloty. „Poslouchá (Boullier) naší zpětnou vazbu a zajímá se o všechno, co od auta dostáváme a co od něj potřebujeme. V McLarenu bylo všechno dlouhé roky bez změny a nyní se to mění. Myslím, že bylo na čase.“

Jaké nové díly nasadily týmy v Kanadě? Novinky Ferrari efekt nepřinesly  

Jaké nové díly nasadily týmy v Kanadě? Novinky Ferrari efekt nepřinesly  

Diskuze (17) Další článek: Montezemolo nečeká zázraky
15. prosince | Da Costa získal pole position pro první závod formule E, Vandoorne pátý, Massa po červených vlajkách devatenáctý. Závod od 13:00 na Eurosportu.
10. prosince | Zajímavé. Podle webu odkaz míří bývalý šéf Porsche v LMP1 Andreas Seidl do vedení McLarenu.