McLaren už ví, proč bylo Magnussenovi takové horko

Kevin Magnussen si během závodu v Singapuru stěžoval na velké horko. Jeho nápoj ve voze měl navíc mnohem větší teplotu, než je obvyklé. Tým si s tím dlouho nevěděl rady, ale nakonec problém rozlouskl.
McLaren už ví, proč bylo Magnussenovi takové horko

Podle Autosportu bylo na vině těsnění chladiče. Kvůli jeho porušení unikal horký vzduch přímo do kokpitu Magnussenova vozu. Podle Erica Boulliera už tým přijal opatření, aby se podobný problém nikdy neopakoval.

Co zatím zůstává nedořešeno, to je přesný důvod odstoupení Jensona Buttona. McLaren prý stále čeká na závěry šetření Mercedesu, který Wokingu dodává pohonné jednotky.

Další článek: Chcete třetí auta? Tak nám to řekněte teď, vyzval McLaren

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
18:25 | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
15. října | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.