McLaren se chystá oznámit jezdeckou sestavu, Pérez zřejmě zůstane

Sergio Pérez dokázal pod tlakem podávat slibné výkony, a proto je pravděpodobné, že mu McLaren dá smlouvu na příští rok.
McLaren se chystá oznámit jezdeckou sestavu, Pérez zřejmě zůstane

Na konci léta vystavil šéf týmu Martin Whitmarsh Sergiu Pérezovi varování, že není zcela spokojený s jeho výkony. Proto také došlo k pozdržení oznámení o jezdecké sestavě 2014, i když Button už má smlouvu podepsanou.

Mexičan se ale dokázal zlepšit, blýskl se především v Indii, a tak je McLaren nakloněný pokračování s ním. "Kdy oznámíme své jezdce? Myslím, že to bude celkem brzy," řekl Whitmarsh v Abú Zabí.

V úvahu připadají další alternativy, McLaren pořád touží po Alonsovi, v záloze má juniora Magnussena a díky svému postavení je atraktivní pro všechny jezdce.

Pérez se ale nebojí, že by o místo přišel. "Vím, co se bude dít, takže v tomto ohledu se teď necítím pod hrozným tlakem," uvedl.

"Pro závodního jezdce je nejhorším tlakem, když pochybujete o budoucnosti a o tom, co se bude dít. Já věřím, že ať už se stane cokoliv, bude to pro mě to nejlepší."

Další článek: Ferrari: Vůči Red Bullu jsme na tom stejně špatně jako ostatní

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.