McLaren rychle zarazil šíření falešné zprávy o Buttonově vážné havárii

Hackeři napadlï oficiální webové stránky pilota McLarenu Jensona Buttona, kde uvedli nepravdivou zprávu o jeho vážné havárii.
McLaren rychle zarazil šíření falešné zprávy o Buttonově vážné havárii

V noci ze soboty na neděli vystrašila některé fanoušky informace na webu jezdce, že je po autohavárii v kritickém stavu. Zpráva byla nedlouho poté z webu odstraněna a McLaren neprodleně vyzval k tomu, aby byla ignorována.

„Prosím, abyste ignorovali zprávy na webu www.jensonbutton.com, web Jensona Buttona nabourali hackeři a my pracujeme na nápravě,“ uvedl McLaren.

„Zpráva je zcela nepravdivá, jedná se o nechutnou lež. Webové stránky byly hned odpojeny a zrevidujeme jejich zabezpečení. Jenson v době, kdy jsme byly na nepravdivé zprávy upozorněni, již spal ve své posteli, ještě o tom ani neví,“ dodal McLaren v neděli časně ráno.

Vloni se Jenson Button dostal do svízelné situace, ve které hrozil útok ozbrojenými muži na brazilském Interlagosu při loňském závodě. Tentokrát byl naštěstí napaden pouze jeho web, který už je v tuto chvíli zase v pořádku.

Diskuze (30) Další článek: GP Maďarska 2011 - sobota
22:00 | Toto Wolff přiznal, že Mercedes má problémy se spolehlivostí, kterou stále úplně nepochopil. Bottas nasadil šestý motor.
18:52 | Valtteri Bottas nasazuje šestý motor. Dostane penalizaci 5 míst.
17:25 | Kromě Vettela odstartuje z poslední řady v Austinu také George Russell. Také on nasadí novou pohonnou jednotku.
17:23 | Americký jezdec Logan Sargeant, který závodí ve F3 za tým Charouz Racing System, se stal členem jezdecké akademie Williamsu.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink 20.00–21.00
Kvalifikace 23.00–00.00
Neděle 24. října 2021
Závod 21.00