McLaren poslal Ferrari pěkný vzkaz a dárek

McLaren posílá Ferrari dárek. Cennou zásilku doprovodil i pěkným vzkazem.
McLaren poslal Ferrari pěkný vzkaz a dárek

McLaren uveřejnil pěkné video, ve kterém vystupují Lando Norris, Zak Brown, Andreas Seidl, Andrea Stella i běžní členové týmu. Video je určené Ferrari a fanouškům Ferrari.

McLaren zůstává po úspěšné sezóně nohama na zemi

McLaren zůstává po úspěšné sezóně nohama na zemi

„Našim přátelům ve Scuderii Ferrari a jejich slavným tifosi. Chceme vám poslat zprávu. Byli jste a jste jedním z našich velkých soupeřů.

Respektujeme vaši historii a odkaz, stejně jako to děláme u naší historie. Užili jsme si každou bitvu s rudým týmem.

McLaren a Ferrari jsou jako dva protiklady, které se navzájem přitahují. Jste soupeři i přátelé a máme velkou úctu ke Scuderii a Tifosi. V tomto zvláštním období roku vám chceme dát dárek.

Starali jsme se o něj dva roky. Starali jsme se o něj a pomohli mu růst. Nyní je řada na vás. Postarejte se o něj, jako jsme to dělali my. Uvidíme se příští rok. Sbohem. Veselé Vánoce.“

Další článek: Ferrari zaplatí FIA na zápisném o 2 miliony dolarů méně

15:34 | Alfa Romeo alias Sauber upravuje název týmu z Alfa Romeo Racing ORLEN na Alfa Romeo F1 Team ORLEN.
14:06 | Po socnetech koluje údajná fotografie nového ferrari s trikolorou a logem k 75. výročí. Jde ale jen o fanouškovský model. Více zde: odkaz (ale vypadá pěkně, to zase jo).
18. ledna | Mercedes představí svůj vůz 18. února.
17. ledna | Objevila se spekulace, že by Cyril Abiteboul mohl pracovat pro Red Bull. Měl by na starost motorové oddělení. Pikantní to možnost..