McLaren pojede v Singapuru a Japonsku se speciálním zbarvením

McLaren chystá pro následující dva závody speciální zbarvení.

Vozy Landa Norrise a Daniela Ricciarda budou mít vedle tradičních oranžových papájových barev růžové prvky a také „grafické znázornění“ motorů inspirované kyberpunkem. Má jít o určitou oslavu návratu do Asie, kde F1 v letech 2020 a 2021 kvůli covidu nezávodila.

Zbarvení je součástí společné kampaně McLarenu a kryptografické burzy OKX s názvem „Future Mode“. Odlišné zbarvené budou mít také overaly obou jezdců.

„Jsme nadšeni, že můžeme oslavit naše partnerství s OKX prostřednictvím tohoto odvážného a živého zbarvení pro nadcházející závody v Asii,“ řekl Zak Brown.

„McLaren a OKX spojuje snaha jít vpřed a neustále překonávat hranice a kampaň Future Mode je příležitostí, jak tyto hodnoty společně prosazovat na naší globální scéně.“

„Je fantastické, že se vracíme k závodění v Singapuru a Japonsku. Tyto neuvěřitelné okruhy jsou vhodnou kulisou pro to, abychom společně oslavili naši vizi partnerství.“

Další článek: Čou Kuan-jü zůstává u Alfy Romeo. Jezdecká sestava týmu se nezmění

Témata článku: , ,

Aktuality

11:19 | Podle Williams vyhrál soudní bitvu se svým bývalým sponzorem – společností ROKiT a dostane 26 milionů liber. Podle Williams vyhrál soudní bitvu se svým bývalým sponzorem – společností ROKiT a dostane 26 milionů liber.
10:30 | Portimao chce pořádat závody, Čína vypadla... aktuálně je Portugalsko jednou z reálných možností. 
1. prosince | Rezervním jezdcem McLarenu ve F1 bude Alex Palou, který závodí v IndyCar (od roku 2024 tam bude závodit za McLaren). 
30. listopadu | Logan Sargeant bude ve formuli 1 závodit s číslem 2, které jako poslední používal Stoffel Vandoorne v roce 2018.