McLaren o týmové režii zatím neuvažuje

Zatímco se Fernando Alonso může těšit otevřené podpoře Felipeho Massy, podobná spolupráce u McLarenu zatím není na pořadu dne.
McLaren o týmové režii zatím neuvažuje

Jenson Button ztrácí na vedoucího Alonsa o 41 bodů víc než týmový kolega Lewis Hamilton, ale závodů zbývá ještě hodně, a proto McLaren nebude upřednostňovat nikoho z nich.

"Ta chvíle by mohla nastat, ale zbývá devět závodů a s 25 body za každý z nich se situace může velmi rychle změnit," upozornil šéf týmu Martin Whitmarsh. "Musíme být obezřetní, než začneme s jezdci hovořit o podpoře toho druhého."

V Belgii proto budou mít oba piloti volné ruce. Whitmarsh však nevylučuje, že by mohl k týmové režii sáhnout později. "Bude to trvat ještě poměrně dost závodů, než se tím začneme zabývat. Jenson je vítěz. S Lewisem má skvělý vztah, ale tento víkend se ho pokusí porazit."

Co se týče Hamiltonovy budoucnosti od příštího roku, která stále není uzavřená, Whitmarsh potvrdil, že k podpisu nové smlouvy ještě nedošlo, a dodal: "Myslím, že se to vyřeší celkem rychle."

Další článek: Coulthard se projel s formulí 1 v New Jersey a Lincolnovým tunelem

16:30 | Mrkněte na závod z Zandvoortu. Petr Ptáček odstartuje ze třetího místa.. odkaz
15:39 | Připomeňme, že Hamilton, Latifi, Grosjean a Magnussen jsou vyšetřováni, že se ve druhé zatáčce nevrátili řádně na trať.
10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
25. září | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace Hamilton (1:31.304)
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10