McLaren o jezdcích dnes nerozhodl

Představenstvo McLarenu se dnes sice podle plánu sešlo, ale o jezdcích nakonec vůbec nerozhodlo.
McLaren o jezdcích dnes nerozhodl

Oči formulové veřejnosti i fanoušků McLarenu, Alonsa, Jensona Buttona a Kevina Magnussena dnes směřovaly do Wokingu. Představenstvo McLarenu mělo dnes rozhodnout o jezdecké sestavě pro příští rok. Nestalo se tak.

Tiskový mluvčí týmu potvrdil, že představenstvo nepřijalo žádné rozhodnutí v souvislosti s jezdeckou sestavou pro sezónu 2015.

Podle některých novinářů je v tom ale McLaren i trochu nevinně. Během Abú Dhabí totiž vzniklo přesvědčení, že právě představenstvo o jezdecké sestavě rozhodne. Spekulaci podpořilo dřívější prohlášení Rona Dennise, že o jezdcích nechce rozhodnout sám a také prohlášení McLarenu, že se jména jezdců dozvíme nejdříve 1. prosince.

Je samozřejmě otázkou, proč McLaren stále čeká. O Magnussenovi a Buttonovi se už nic nového nedozví. Ve hře mohou být nedokončená jednání se sponzory nebo komplikace v jednání s Alonsem.

Další článek: Vergne nechápe logiku Red Bullu

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.