McLaren nespěchá s oznámením jezdecké sestavy pro příští rok

Závodní ředitel McLarenu Éric Boullier se nechal slyšet, že tým příliš nespěchá s rozhodnutím ohledně jezdecké sestavy pro sezónu 2015.
McLaren nespěchá s oznámením jezdecké sestavy pro příští rok

Jenson Button do stáje z Wokingu přestoupil v roce 2010 po zisku titulu mistra světa s týmem Brawn GP. Na konci letošní sezóny mu přitom vyprší jeho současná smlouva. Po Kimim Räikkönenovi je 34letý Brit druhým nejstarším pilotem ve startovním poli.

Kevin Magnussen, který loni vybojoval titul šampiona ve Světové sérii Formule Renault 3.5, letos naopak ve svých 21 letech zažívá premiéru ve formuli 1.

McLaren je spokojen se zlepšením předvedeným v Rakousku

McLaren je spokojen se zlepšením předvedeným v Rakousku

Boullier však zdůraznil, že McLaren bude věnovat hodně času zvažování jednotlivých možností pro příští sezónu předtím, než učiní konečné prohlášení.

„Je to otázka, na kterou nemohu odpovědět ano nebo ne,” odpověděl Boullier na dotaz, zda má tým v plánu si Buttona udržet.

„Máme štěstí, že máme dva jezdce, kteří s námi chtějí zůstat i do budoucna. Máme také další možnosti, kterých můžeme využít, takže s oznámením naší jezdecké sestavy nespěcháme. Hodnotíme a posuzujeme každou možnost.”

Diskuze (37) Další článek: Horner doufá, že se na Red Bull znovu usměje štěstí
15. prosince | Da Costa získal pole position pro první závod formule E, Vandoorne pátý, Massa po červených vlajkách devatenáctý. Závod od 13:00 na Eurosportu.
10. prosince | Zajímavé. Podle webu odkaz míří bývalý šéf Porsche v LMP1 Andreas Seidl do vedení McLarenu.
7. prosince | Oprava: Gala FIA zdá se už teď. odkaz
6. prosince | Toto Wolff prozradil, že si při oslavách titulu poranil přední zkřížený vaz.