McLaren: Naše zadní křídlo je v souladu s pravidly, Ferrari neprotestovalo

Tým McLaren reagoval na vyjádření Christiana Hornera o pochybnostech o zadním křídle vozu MP4-25. O svém řešení nepochybuje a dokonce ani neví o tom, že by námitky mělo Ferrari.

O velkém vzrušení v Maranellu hovořil šéf týmu Red Bull Racing Christian Horner a potvrdil, že byla o vyjádření požádána Mezinárodní automobilová federace.

"Jsme pevně přesvědčeni o tom, že náš vůz je zcela legální a nevíme o žádném protestu," řekl mluvčí McLarenu pro Autosport. "Ve skutečnosti jsme dnes dopoledne hovořili s Ferrari a oni o žádném protestu neví."

Faktem ovšem je, že týmy nemůžou podávat protesty ještě před začátkem sezóny, ty lze předložit federaci až po přejímce vozů před prvním závodem. Do té doby lze požadovat jen vysvětlení.

Další článek: Renault potvrdil spolupráci s Ladou

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.