McLaren možná letos zůstane bez hlavního sponzora

McLaren je od letošní sezóny bez hlavního sponzora a možná to tak i zůstane.
McLaren možná letos zůstane bez hlavního sponzora

Ke konci roku skončila smlouva mezi McLarenem a Vodafonem a Ron Dennis se nechal slyšet, že s hledáním nového sponzora tým nespěchá.

Podle italských médií ale možná McLaren bude bez hlavního sponzora po celý letošní rok. Tým údajně jednal s japonskou společností Rakuten, která se věnuje online prodeji a mimo jiné vlastní britskou společnost play.com.

Dennis: Na uzavření dohody s hlavním sponzorem ještě není správná chvíle  

Dennis: Na uzavření dohody s hlavním sponzorem ještě není správná chvíle  

V této souvislosti mělo být ve hře až 60 milionů dolarů ročně. McLaren je sice slavným týmem, ale v poslední době se mu příliš nedaří a navíc nemá mezi piloty zrovna mediálně atraktivní jméno. Jeho pozice proto není tak silná.

Jednání mezi týmem a Rakutenem měla zkrachovat a Japonci se údajně poohlížejí po Lotusu. Je tak docela možné, že letošní sezónu absolvuje tým z Wokingu bez titulárního sponzora.

Další článek: Dieter Zetsche z Daimleru: Alonso je nejlepší pilot na startovním roštu

15:04 | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.
13:42 | Kvalifikace F2: Cunoda, Daruvala, Schumacher... Schumacherův nejbližší soupeř v šampionátu Ilott odstartuje hned za ním ze čtvrtého místa.
24. září | Lewis Hamilton očekává, že FIA v reakci na jeho kontroverzní tričko z GP Toskánska zavede nová pravidla, ve kterých vyjasní, co je a co není možné.
24. září | Novinář Will Buxton má pozitivní test na koronavirus. GP Ruska tak vynechá.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10