McLaren chystá do Rakouska velký upgrade

Honda zatím neví, kdy nasadí aktualizace za využití svých devíti žetonů. Co už je ale prakticky jisté, McLaren nasadí vylepšený vůz v Rakousku.
McLaren chystá do Rakouska velký upgrade

„Máme velmi agresivní plán pro Rakousko, což pro nás bude klíčový závod,“ řekl Alonso pro Marcu. To následně potvrdil i Eric Boullier.

„Požádal jsem Fernanda, aby udržel svou víru v projekt navzdory jeho negativnímu výsledku v Monaku. Existuje spousta novinek, které nasadíme a posuneme se kupředu. V Rakousku dojde k zlepšení, které by nás mělo posunout na další úroveň.“

Novinky pro Rakousko potvrdil Alonso i pro další média. Motorsport.com upřesňuje, že nepůjde o tak velkou aktualizaci, aby se to dalo nazvat B verzí vozu MP4-30, ale i tak to budou poměrně velké změny v oblasti křídel, podlahy a karosérie. Teoreticky existuje určitá šance, že by některý z dílů mohl McLaren stihnout připravit už pro Kanadu.

V Rakousku bude šanci i díly vyladit. Po Grand Prix tam totiž pokračují dvoudenní sezónní testy.

Honda a Ferrari o využití žetonů: nevíme, neřekneme  

Honda a Ferrari o využití žetonů: nevíme, neřekneme  

Foto: McLaren

Další článek: Wolff: Měli jsme sekundu na reakci

18:31 | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
18:30 | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
9:27 | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.