McLaren bude mít na voze v Německu viditelné úpravy

Šéf McLarenu Martin Whitmarsh prozradil, že balík úprav, který jeho tým připravil pro Hockenheim, bude viditelný na první pohled.
McLaren bude mít na voze v Německu viditelné úpravy

Zatímco někteří jeho soupeři nasadili větší úpravy už v Británii, McLaren má svůj balík připravený na Německo. Doufá, že mu pomůže se výkonnostně vrátit na úroveň předních týmů.

"Bočnice jsou odpředu dozadu dost odlišné, takže toho si všimnete," upozornil Whitmarsh. "Jsou tu další díly, kterých si bystré oko všimne, a pak jsou tu samozřejmě další, které pouhým okem viditelné nebudou. To je hlavní oblast úprav a budou celkem dost vidět."

McLaren si ale stále myslí, že ztráta z posledních závodů nebyla dána tím, že by soupeři tak výrazně zrychlili. Myslí si, že znovu doplatil na špatnou práci s pneumatikami.

"Jak víte, formule 1 se velmi rychle mění a spolu s ní to, jak se vám daří. Z velmi dobře v Kanadě, kde jsme byli velmi silní, na zklamání z posledních závodů," pokračoval Whitmarsh. "Myslím, že byly neobvyklé, hlavně Silverstone byl neobvyklý víkend."

"My se pořád snažíme vyvíjet vůz, máme celkem dost nových dílů a některé viditelné, nasadíme je v Německu. Myslím, že pro všechny, nejen pro McLaren, se ukázalo být velkou výzvou pochopit a správně používat pneumatiky. Takže pro nás jsou čtyři hlavní věci: zůstat soustředění, vyvarovat se chyb, zlepšovat výkonnost vozu, pochopit pneumatiky a snažit se je lépe využívat."

Další článek: Whitmarsh očekává, že se s Hamiltonem dohodne na dlouhodobé smlouvě

16:30 | Mrkněte na závod z Zandvoortu. Petr Ptáček odstartuje ze třetího místa.. odkaz
15:39 | Připomeňme, že Hamilton, Latifi, Grosjean a Magnussen jsou vyšetřováni, že se ve druhé zatáčce nevrátili řádně na trať.
10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
25. září | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace Hamilton (1:31.304)
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10