McLaren Alonsa přímo neoslovil, přiznal Whitmarsh

Šéf McLarenu Martin Whitmarsh mínil svůj zájem o Alonsa vážně, ale média využil především pro vyslání vzkazu španělskému jezdci.
McLaren Alonsa přímo neoslovil, přiznal Whitmarsh

Whitmarsh vyvolal v Singapuru menší bouři, když několika různým médiím řekl, že má zájem získat zpět Fernanda Alonsa, a to už v roce 2014.

Na přímé otázky, zda Alonsa McLaren přímo oslovil, odpovídal Whitmarsh zpočátku vyhýbavě s tím, že má o něj zájem. Později ale na stejnou otázku odpověděl, že s Alonsem nikdo z McLarenu zatím nemluvil.

Whitmarsh tedy vyslal Alonsovi jen veřejný vzkaz, že by byl ve Wokingu vítán. Možná si tak skutečně připravuje půdu pro případné jednání, možná jen využil příležitost, jak zvednout napětí u konkurenčního týmu.

Další článek: Na úvod byl v Singapuru nejrychlejší Hamilton

14:51 | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
10:10 | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
8:58 | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.