Max Verstappen má vlastní mobilní aplikaci

Max Verstappen při příležitosti svého téměř domácího závodu formule 1 představil svou vlastní mobilní aplikaci.
Max Verstappen má vlastní mobilní aplikaci

Velká cena Belgie je pro 18letého pilota Red Bullu téměř domácím závodem. Verstappen se narodil v belgickém Hasseltu, jezdí však s nizozemskou licencí.

Mobilní aplikace však není jediné, co Verstappen uvádí. Kromě toho si jeho příznivci mohou prohlédnout také nové logo, internetové stránky a obchod.

Nejzajímavější novinkou je však samotná aplikace. V prostředí formule 1 má podobnou aplikaci například tým McLaren, mezi jezdci je však Max Verstappen prvním.

Samotná aplikace nabízí několik možností. Fanoušek zde najde nejen aktuální zprávy, ale také Verstappenovy příspěvky ze sociálních sítí Facebook, Twitter, YouTube nebo Instagram.

V další záložce jsou představeny všechny okruhy letošní sezóny F1 včetně Verstappenova komentáře, dále výsledky z předchozího ročníku a informací o samotné trati - délka okruhu, nejrychlejší kolo, vítězové nebo třeba směsi pneumatik.

V aplikaci je možné najít rovněž výsledky Verstappenova působení ve F1. Nechybí ani již zmiňovaný fanshop a v poslední záložce odkazy na Verstappenovy profily na sociálních sítích.

Aplikaci je možné si stáhnout jak pro iOS, tak pro zařízení s operačním systémem Android.

Foto: Getty Images / Charles Coates

Diskuze (5) Další článek: Verstappen: Red Bull může být s kvalifikací velmi spokojen
10:48 | Da Costa získal pole position pro první závod formule E, Vandoorne pátý, Massa po červených vlajkách devatenáctý. Závod od 13:00 na Eurosportu.
10. prosince | Zajímavé. Podle webu odkaz míří bývalý šéf Porsche v LMP1 Andreas Seidl do vedení McLarenu.
7. prosince | Oprava: Gala FIA zdá se už teď. odkaz
6. prosince | Toto Wolff prozradil, že si při oslavách titulu poranil přední zkřížený vaz.