Max Chilton asi zamíří do DTM nebo do WEC

Max Chilton už moc nepočítá s tím, že by sehnal závodní sedačku pro příští rok, a tak se ohlíží mimo formuli 1.
Max Chilton asi zamíří do DTM nebo do WEC

S Marussií je to jako na houpačce. Nejdříve ohlásila konec, poté se pokusila přijet do Abú Dhabí a nyní se chystá dražba jejího vybavení. Max Chilton už nemůže sehnat sedačku v žádném týmu (snad jedině v Caterhamu, pokud by závodil), a tak se ohlíží mimo F1.

Správce Marussie rozprodá majetek týmu v aukci

Správce Marussie rozprodá majetek týmu v aukci

„Je jasné, že zde není tolik volných míst pro příští rok,“ řekl Chilton Sky Sports. „Myslím, že šance pro mě poněkud klesly, ale dostal jsem několik nabídek v LMP1 a DTM, takže možná budu muset změnit svou kariéru a jít touto cestou. Ale stále se nevzdávám formule 1.“

Další článek: Vergne by mohl zamířit do IndyCar

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna