Máte rádi divoké spekulace? McLaren chce prý Ricciarda

Už pár hodin koluje internetem hodně divoká spekulace. Ve Wokingu prý rozbili prasátko a mají zájem o Daniela Ricciarda.
Máte rádi divoké spekulace? McLaren chce prý Ricciarda

Daniel Ricciardo je velmi kvalitní jezdec, který je vyrovnaným soupeřem Maxe Verstappena a hlavně je velmi konzistentní.

Na konci roku bude Australan bez smlouvy. Předpokládá se, že zůstane u Red Bullu, ale zájem by o něj mohli mít také u Ferrari (kde by z toho ale Vettel asi neměl radost) nebo u Mercedesu.

Sports Bild ale přišel ještě s jednou a hodně překvapující variantou. O Ricciarda mají zájem u McLarenu. Tým ho nemůže lákat na vítězný vůz, a tak mu nabízí až 20 milionů dolarů. Ricciardo by si tím finančně významně polepšil. 

Je lepší Ricciardo nebo Verstappen? Villeneuve má zcela jasno!

Je lepší Ricciardo nebo Verstappen? Villeneuve má zcela jasno!

„Náš Daniel Ricciardo je králem trhu,“ řekl Helmut Marko. „McLaren mu nabízí každý týden více.“

Podle všeho Ricciardo zatím čeká, jak se rozhodne Lewis Hamilton, který s Mercedesem stále nepodepsal prodloužení smlouvy.

Je dobré připomenout, že podobné spekulace často vypouští okolí samotného jezdce, aby tak zvýšilo jeho cenu při jednání se stávajícím týmem. 

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Na GP Francie se jezdci připravovali i doma v obýváku

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna