Massovo oko je poškozené, pokračování kariéry nejisté

Lékaři trvají na tom, že operace zachránila Massovi život.

Felipe Massa má podle čerstvých informací od profesora budapešťské vojenské nemocnice Roberta Verese, kterého citují místní média, poškozené oko. Není podle něj jisté, zda to neznamená konec Massovy kariéry.

"Nejsme si jistí, zda bude moci ještě závodit," citují média Verese.

Nadále panují nejasnosti nad vážností Massova stavu před operací, kterou prodělal ještě v sobotu večer. Jeden z představitelů nemocnice řekl, že Massa byl v ohrožení života, což ale Ferrari vehementně popřelo ústy svého tiskového mluvčího. Lékaři ale i dnes trvají na tom, že operace zachránila Massovi život.

Dnes Massu navštívil prezident Ferrari Luca di Montezemolo. Na podvečer je naplánována tisková konference, kde budou médiím sděleny další informace.

 

Další článek: M. Schumacher, F. Alonso a Ferrari

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.