Massa ví, že na prodloužení smlouvy potřebuje lepší výsledky

Felipe Massa zůstává spokojený se svojí rychlostí, ale připouští, že ta nebude na udržení závodní sedačky u Ferrari stačit.
Massa ví, že na prodloužení smlouvy potřebuje lepší výsledky

Na rozdíl od začátku loňské sezóny si Massa letos s vozem rozumí poměrně dobře, ale v konečných výsledcích se to neodráží tak často, jak by potřeboval. Varovný prst směrem k brazilskému jezdci proto zvedl prezident Ferrari Luca di Montezemolo.

"Výsledky rozhodnou, jestli zůstanu tady, nebo změním tým," cituje Massu Autosport. "Je možnost tu zůstat, ale nejdůležitější jsou výsledky."

Protože s rychlostí nemá větší problémy, jeho cílem je dávat dohromady závodní víkendy bez větších chyb.

"Jsem spokojený s tím, jak jezdím, co se rychlosti v kvalifikaci a závodě týče," pokračoval. "Jen potřebujeme dojíždět závody normálním způsobem a být konzistentní. Tak se dostaví výsledky."

Brazilec si není jistý, jestli se mu podaří výsledkově zvednout tak jako loni po letní přestávce. Nejen proto nedokáže říct, co ho čeká příští rok. "Dokud nepodepíšete smlouvu, nevíte," dodal.

Další článek: Pirelli se připravuje na příští sezónu, i když stále nemá jistotu účasti

15:39 | Připomeňme, že Hamilton, Latifi, Grosjean a Magnussen jsou vyšetřováni, že se ve druhé zatáčce nevrátili řádně na trať.
10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
25. září | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.
25. září | Kvalifikace F2: Cunoda, Daruvala, Schumacher... Schumacherův nejbližší soupeř v šampionátu Ilott odstartuje hned za ním ze čtvrtého místa.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace Hamilton (1:31.304)
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10