Massa ví, že na prodloužení smlouvy potřebuje lepší výsledky

Felipe Massa zůstává spokojený se svojí rychlostí, ale připouští, že ta nebude na udržení závodní sedačky u Ferrari stačit.
Massa ví, že na prodloužení smlouvy potřebuje lepší výsledky

Na rozdíl od začátku loňské sezóny si Massa letos s vozem rozumí poměrně dobře, ale v konečných výsledcích se to neodráží tak často, jak by potřeboval. Varovný prst směrem k brazilskému jezdci proto zvedl prezident Ferrari Luca di Montezemolo.

"Výsledky rozhodnou, jestli zůstanu tady, nebo změním tým," cituje Massu Autosport. "Je možnost tu zůstat, ale nejdůležitější jsou výsledky."

Protože s rychlostí nemá větší problémy, jeho cílem je dávat dohromady závodní víkendy bez větších chyb.

"Jsem spokojený s tím, jak jezdím, co se rychlosti v kvalifikaci a závodě týče," pokračoval. "Jen potřebujeme dojíždět závody normálním způsobem a být konzistentní. Tak se dostaví výsledky."

Brazilec si není jistý, jestli se mu podaří výsledkově zvednout tak jako loni po letní přestávce. Nejen proto nedokáže říct, co ho čeká příští rok. "Dokud nepodepíšete smlouvu, nevíte," dodal.

Další článek: Pirelli se připravuje na příští sezónu, i když stále nemá jistotu účasti

14:51 | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
10:10 | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.