Massa si myslí, že Brazílie může přijít o závod

Bernie Ecclestone už pohrozil, že můžeme mít příští rok mnohem méně závodů. Otazníky visí nad Německem, Monzou nebo Interlagosem.
Massa si myslí, že Brazílie může přijít o závod

Na rozdíl od Monzy, Brazilci smlouvu mají, na okruhu se pracuje, probíhá přestavba a místní věří, že není důvod, aby o závod přišli.

Felipe Massa je ale trochu skeptičtější. „Když se podíváte na současnou situaci, na to co se v zemi děje, na finanční krizi, tak pochopíte, že věci nejsou jednoduché,“ řekl Massa pro Motorsport.com.

Podle Massy není nemožné, aby Brazílie o závod přišla. „Možná ztratíme závod. Může se to stát, není to nemožné. Dokonce, i když máme smlouvu, může se to stát. Ale doufám, že ne. Jsem Brazilec, a pokud budu příští rok ještě závodit, chci určitě závodit doma. Uvidíme, ale myslím, že Bernie je ten pravý, koho je potřeba se ptát a ne já.“

Foto: Getty Images / Lars Baron

Další článek: Kimi musí dokázat, že si sedačku zaslouží, říká Marchionne

18:31 | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
18:30 | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
9:27 | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.