Massa se vrátil k souboji s Alonsem. Co mu řekl v Mexiku?

Určitě si pamatujete na ostrý souboj Alonsa a Massy v závěru Grand Prix USA. Mezi oběma došlo ke kontaktu, Massa se pak kvůli defektu propadl pořadím.
Massa se vrátil k souboji s Alonsem. Co mu řekl v Mexiku?

Massu i Willams souboj pořádně rozzlobil. Podle týmu si Alonso z Massy udělal brzdu, Massa pak řekl, že Španěl má snad mezi sportovními komisaři kamarády.

Massa se k incidentu vrátil v rozhovoru pro brazilskou televizi Fox Sport. „V USA došlo ke sporu,“ řekl Massa. „Po závodě jsem odjel. Nemluvil se mnou, protože věděl, že jsem naštvaný. Myslím, že sportovní komisaři v ten den spali.“

V Mexiku se ale oba bývalí týmoví kolegové potkali. „O dalším víkendu... ve chvíli, kdy se hraje hymna, jsou piloti vedle se. Mé místo je blízko od něj. Přišel jsem pozdě, podíval se na mě a objal mě. Já se na něj podíval a řekl mu: ‘Jsi zku*** ale mám tě rád’. Začal se smát.“

Massa dodal, že s Alonsem neměl nikdy špatný vztah, i když... „Fernando se ke mně vždy choval pěkně. Je pravda, že přede mnou byl někdy jiný než za mými zády.“

Massa viní z vzájemné kolize Alonsa, podle Španěla závodní incident

Massa viní z vzájemné kolize Alonsa, podle Španěla závodní incident

Alonso má mezi sportovními komisaři kamarády, zlobí se Massa

Alonso má mezi sportovními komisaři kamarády, zlobí se Massa

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: V Brazílii očekáváme déšť, říká Williams

20:20 | Toto Wolff řekl, že jeho komentáře, že by Mercedes mohl o jezdecké sestavě rozhodnout až v zimě, byl vtip... vystřelil si z opakovaných dotazů novinářů.
17:24 | Ve 20:30 začíná kvalifikace IndyCar... debutuje Kevin Magnussen. Ve 23:00 pak závod formule E z mexické Puebly.
14:06 | Po francouzských bagetách ve druhé zatáčce se dnes v Le Castellet servírují také traťové limity. V posledním tréninku bylo smazáno 10 časů.
11:11 | Týmy nejsou vůbec spokojené s bagetovými obrubníky ve druhé zatáčce. Pokud přes ně jezdec přejde, hrozí poškození vozu, což se stalo Bottasovi a Verstappenovi. Masi je však neoblomný a obrubníky zůstávají.

GP Francie 2021

Pátek 18. června 2021
1. trénink Bottas (1:33.448)
2. trénink Verstappen (1:32.872)
Sobota 19. června 2021
3. trénink Verstappen (1:31.300)
Kvalifikace Verstappen (1:29.990)
Neděle 20. června 2021
Závod 15.00