Massa se o své místo nebojí

Navzdory několika nevydařeným závodům zůstává Felipe Massa v klidu. Má rychlost, takže stačí jen přidat konzistenci.
Massa se o své místo nebojí

Massovi se sice v posledních závodech moc nedařilo, ale vedení Ferrari mu vyjádřilo podporu.

"Vím, co musím udělat. Jsem soustředěný jen na dobré výsledky," komentoval svoji situaci Brazilec. "Rychlost tu je, takže obavy nemám, protože abych byl upřímný, ve většině závodů jsem ukázal rychlost."

"Staly se různé věci a nedokončil jsem závody. Musíme se jen soustředit, udržet si rychlost a dokončovat závody. Vím, že pokud se nestane nic zvláštního, dojedu na dobré pozici."

Podle Massy jde o kombinaci jezdeckých dovedností a štěstí. "Potřebuji trochu zlepšit konzistenci, jen dokončit závod, to je nejdůležitější."

"Nejen dokončit závod, ale také jsem neměl moc štěstí, jako v závodě v Bahrajnu s pneumatikami. Co se týče mě, musím se jen snažit pravidelně dokončovat závody."

Další článek: Valsecchi s postupem do závodní sedačky nepočítá

14:51 | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.