Massa: Pro Kubicu není rallye to pravé

V Monaku je volný den, tak se diskutuje o všem možném. Autosport v rozhovoru s Massou zabrouzdal i na téma Robert Kubica.
Massa: Pro Kubicu není rallye to pravé

Bývalý polský pilot dnes jezdí rallye, ačkoliv testoval i v simulátoru DTM a formule 1. Podle Massy ale Kubica setrváním v rallye, kde navíc pravidelně bourá, dělá chybu.

„Je to skvělý jezdec, ale nemyslím, že dělá správnou věc. Nemyslím si, že rallye je to pravé pro něj. Udělal by lépe, kdyby jezdil třeba v DTM, své zkušenosti by tam využil. Rallye je pro nás velmi odlišná”, říká Felipe Massa.

„Vím, jak těžké je s poraněnou rukou řídit ve formuli 1, ale jsou i jiné šampionáty, ve kterých může závodit. Zvláště, když ho tam (v rallye) vidíte bourat. Upřímně, být na jeho místě, nejezdil bych tam”, uzavírá Brazilec.

Kubicova práce v simulátoru Mercedesu pomáhá

Kubicova práce v simulátoru Mercedesu pomáhá

Návrat do formule 1 je téměř nemožný, přiznává Kubica

Návrat do formule 1 je téměř nemožný, přiznává Kubica

Další článek: Ferrari: Alonso nám zůstává věrný, k odchodu se nechystá

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.