Massa: Příštích pár závodů rozhodne, jestli Ferrari ukončí vývoj vozu

Ferrari se stejně jako všechny ostatní týmy už věnuje sezóně 2014 a podle Felipeho Massy se může stát, že brzy odepíše tu letošní.
Massa: Příštích pár závodů rozhodne, jestli Ferrari ukončí vývoj vozu

Děje se to každý rok a nemusí při tom docházet k velkým změnám pravidel, pokud přední tým ztratí naději na titul, může přesunout víc zdrojů na příští auto, aby zvýšil své šance v další sezóně.

"My už na další sezónu myslíme," řekl Massa pro Total Race. "Je to velmi důležité, protože se změní hodně věcí, a my už máme tým, který dlouho pracuje na příštím voze."

Ve vývoji je ale také letošní monopost. A to se může změnit, pokud se po letní přestávce ukáže, že jsou tituly mimo dosah Scuderie.

"Musíme se podívat na výkonnost v příštích závodech, abychom určili, jestli máme pokračovat ve vývoji tohoto vozu, nebo se zcela soustředit na rok 2014," dodal Brazilec.

Další článek: Rádiová komunikace s jezdci: Dejte mi pokoj, nebo říkejte mi všechno

14:51 | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.