Massa nehodu v Německu stále nerozdýchal

Massa stále trvá na tom, že nehodu v prvním kole GP Německa způsobil Kevin Magnussen. Podle Massy FIA při vyšetřování chybovala.
Massa nehodu v Německu stále nerozdýchal

Stewardi se po nehodě Massy a Magnussena rozhodli, že nikoho trestat nebudou. Zatímco Massa se zlobí na Magnussena a říká, že současní mladíci se snaží vyhrát závod v první zatáčce, komisaři na to měli trochu jiný názor.

Stewardi totiž posuzovali jen počínání Brazilce. V jejich zprávě se píše: „Stewardi vzali v potaz, že to byla první zatáčka prvního kola, vozy 77 (Bottas), 19 (Massa) a 20 (Magnussen) najížděly do první zatáčky a vypadá to, že jezdec vozu 19 se soustředil na vůz 77. Vůz 19 nezatočil do vozu 20 úmyslně. Zadní kola vozu 19 se srazila s levou přední částí vozu 20.“

Massa: Noví jezdci by se měli zklidnit, za nehodu může Magnussen

Massa: Noví jezdci by se měli zklidnit, za nehodu může Magnussen

Massa tak nyní obrátil svou pozornost na stewardy. FIA by prý měla jejich práci zlepšit. „Jak vidíte, je co zlepšovat i ve FIA“, odpověděl Massa na otázku, proč byl vyšetřován on a ne Magnussen.

Massa stále trvá na tom, že za nehodu může Magnussen. „Jo, myslím, že byl až příliš agresivní“, řekl Massa na adresu Magnussena. Ve svém voze ho prý neměl šanci vidět.

Magnussenovu nevinu podpořili i piloti na tiskové konferenci a to Pérez a Kobajaši. Massa se prý už raději soustředí na GP Maďarska.

Další článek: Pořadatelům GP Rakouska komplikuje situaci daň ze zábavy