Massa je vděčný Montezemolovi za podporu, bude se snažit ho nezklamat

Felipemu Massovi se v poslední době na závodních tratích nedaří, proto byl rád, když se za něj veřejně postavil prezident Ferrari Luca di Montezemolo a podpořil ho.
Massa je vděčný Montezemolovi za podporu, bude se snažit ho nezklamat

"I když teď zažívám těžké časy, protože jsem v posledních závodech neměl výsledky, vím, že se můžu spolehnout na podporu týmu," řekl Massa. "Stál za mnou vždy na sto procent, hlavně v těžkých dobách. S velkým potěšením jsem si přečetl, co řekl náš prezident Montezemolo po GP Japonska."

"Skutečně oceňuji, že mi důvěřuje. Tomuto sportu velmi dobře rozumí a ví, že si občas procházíte těžkými časy. Je velmi důležité, že jeho podpora je tu vždy."

Na Massu spoléhá celé Ferrari, že pomůže Alonsovi v boji o titul mistra světa. Vítězství v šampionátu týmů je možné spíš už jen teoreticky.

"Moje touha dosahovat co nejlepších výsledků pro sebe a tým je pořád stejná," ujišťoval Massa. "Takový přístup mám od chvíle, kdy jsem ve formuli 1 začínal. Je třeba zůstat pozitivní, zvlášť když tým bojuje na dvou frontách, i když situace v šampionátu konstruktérů je velmi obtížná. Všichni musí ze sebe vydat 110 procent, abychom uspěli, a já to ve zbývajících týdnech sezóny určitě udělám."

Diskuze (146) Další článek: Pérez navštívil Sauber v Hinwilu, do vozu usedne v listopadu
12:51 | Antonio Fuoco ze stáje Charouz Racing System skončil v závodě F2 na 8. místě, což znamená pole position pro zítřejš… odkaz
11:26 | Dnes v Monaku závodí závodí junioři a Porsche. Z jednoho Porsche uniklo na vjezdu do boxů opravdu hodně velké množství oleje.
19:37 | Pneumatiková mezera bude i na Hungaroringu. Pirelli tam nominuje střední, měkkou a ultraměkkou.
24. května | Podle jezdců Mercedesu vydrží hypedměkké pneumatiky v závodě maximálně 7 kol.
24. května | Žádný trest pro Maxe Verstappena za couvání z únikové zóny v první zatáčce.

GP Monaka 2018

Čtvrtek 24. května 2018
1. trénink Ricciardo (1:12.126)
2. trénink Ricciardo (1:11.841)
Sobota 26. května 2018
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 27. května 2018
Závod 15.10