Massa je vděčný Montezemolovi za podporu, bude se snažit ho nezklamat

Felipemu Massovi se v poslední době na závodních tratích nedaří, proto byl rád, když se za něj veřejně postavil prezident Ferrari Luca di Montezemolo a podpořil ho.
Massa je vděčný Montezemolovi za podporu, bude se snažit ho nezklamat

"I když teď zažívám těžké časy, protože jsem v posledních závodech neměl výsledky, vím, že se můžu spolehnout na podporu týmu," řekl Massa. "Stál za mnou vždy na sto procent, hlavně v těžkých dobách. S velkým potěšením jsem si přečetl, co řekl náš prezident Montezemolo po GP Japonska."

"Skutečně oceňuji, že mi důvěřuje. Tomuto sportu velmi dobře rozumí a ví, že si občas procházíte těžkými časy. Je velmi důležité, že jeho podpora je tu vždy."

Na Massu spoléhá celé Ferrari, že pomůže Alonsovi v boji o titul mistra světa. Vítězství v šampionátu týmů je možné spíš už jen teoreticky.

"Moje touha dosahovat co nejlepších výsledků pro sebe a tým je pořád stejná," ujišťoval Massa. "Takový přístup mám od chvíle, kdy jsem ve formuli 1 začínal. Je třeba zůstat pozitivní, zvlášť když tým bojuje na dvou frontách, i když situace v šampionátu konstruktérů je velmi obtížná. Všichni musí ze sebe vydat 110 procent, abychom uspěli, a já to ve zbývajících týdnech sezóny určitě udělám."

Další článek: Pérez navštívil Sauber v Hinwilu, do vozu usedne v listopadu