Massa je připraven podpořit Alonsův útok na titul

Felipe Massa si s Ferrari F2012 začal rozumět pozdě na to, aby přemýšlel na výhru v šampionátu. Proto je ochoten v boji o titul pomoci Fernandu Alonsovi.
Massa je připraven podpořit Alonsův útok na titul

"Určitě, Fernando mě potřebuje. V šampionátu, jako je tento, je velmi důležité, aby bodovaly oba vozy," cituje Massu Autosport. "Letos je to mezi mnoha jezdci a týmy velmi vyrovnané, takže víte, jak důležitý je každý výsledek. Je to šampionát, ve kterém může o vítězství rozhodnou možná jediný bod."

Aby mohl svému týmovému kolegovi pomáhat, musí jezdit vpředu, což se mu v Německu znovu nepodařilo. Těžkou hlavu si z toho ale nedělá, protože rychlost měl dobrou, takže je přesvědčený, že se nahoru rychle vrátí.

"Cítím se teď velmi dobře. Řekl bych, že od Monaka je pro mě řízení vozu velmi přirozené, jsem konkurenceschopný, a to je to nejdůležitější. Na začátku sezóny jsem neměl dobrý pocit, ale po prvních závodech se mnoho věcí změnilo," připomněl.

"Je to snadné (vyrovnat se nepovedeným závodem), když máte rychlost. Je to mnohem těžší, když jste na tom špatně. Ale tady jsme měli nehodu na startu, a to byl konec. S rychlostí nebylo nic špatně."

Další článek: Räikkönen: V první polovině sezóny jsme mohli být lepší, ale není to o štěstí

13:09 | Cunoda po nehodě a výměně převodovky odstartuje z boxové uličky.
20. června | Za chvíli závod F3. Mokro, pravděpodobnost deště 100 %.
19. června | Toto Wolff řekl, že jeho komentáře, že by Mercedes mohl o jezdecké sestavě rozhodnout až v zimě, byl vtip... vystřelil si z opakovaných dotazů novinářů.
19. června | Ve 20:30 začíná kvalifikace IndyCar... debutuje Kevin Magnussen. Ve 23:00 pak závod formule E z mexické Puebly.

GP Francie 2021

Pátek 18. června 2021
1. trénink Bottas (1:33.448)
2. trénink Verstappen (1:32.872)
Sobota 19. června 2021
3. trénink Verstappen (1:31.300)
Kvalifikace Verstappen (1:29.990)
Neděle 20. června 2021
Závod Verstappen