Massa dostal od Ferrari doporučení: Je zkušený, pracovitý a týmový hráč

Ferrari se hodlá rozloučit s Felipem Massou v dobrém a říká, že žádný tým neprohloupí, pokud mu nabídne smlouvu na příští rok.
Massa dostal od Ferrari doporučení: Je zkušený, pracovitý a týmový hráč

Massa byl pod křídly Ferrari od začátku své kariéry ve formuli 1, takže je maranellským inženýrům dobře znám. A ti mu neváhají dát dobré doporučení pro případného budoucího zaměstnavatele.

Podle zástupce šéfdesignéra Simona Resty by byl Brazilec přínosem pro jakýkoliv tým. "To si myslím," uvedl pro Autosport. "Je velmi zkušený. Pro nás jezdí na vysoké úrovni od roku 2007, takže má hodně zkušeností."

A zkušenosti jsou to, co se při velkých změnách pravidel bude hodit. Ještě víc se ale můžou hodit peníze a Massa podle všeho dává dohromady slušnou sumu od sponzorů.

Resta dodává, že Brazilec v každém případě odvede pro tým hodně důležité práce. "Felipe je velký týmový hráč. Je třeba brát v úvahu jeho úsilí na straně simulátoru, jeho podporu při vývoji dílů během víkendu a testování."

"A když ho tým o něco požádal, vždy byl z několika důvodů v mnoha případech velmi dobrý a otevřený při podpoře svého týmového kolegy."

Diskuze (35) Další článek: Lotus: Räikkönen se ocitl v koutě a musel zvolit Ferrari
16:32 | Zajímavé. Podle webu odkaz míří bývalý šéf Porsche v LMP1 Andreas Seidl do vedení McLarenu.
7. prosince | Oprava: Gala FIA zdá se už teď. odkaz
6. prosince | Toto Wolff prozradil, že si při oslavách titulu poranil přední zkřížený vaz.
6. prosince | Jak se vám líbila letošní sezóna? Oznámkujte ji jako ve škole