Massa by už rád věděl, co s ním bude příští rok, Ferrari ho ale nechá čekat

Ani krátká přestávka na konci evropské části sezóny nepřinesla rozuzlení tajenky v jezdecké sestavě Ferrari pro příští rok, což není příjemné pro Felipeho Massu.
Massa by už rád věděl, co s ním bude příští rok, Ferrari ho ale nechá čekat

Massovi končí smlouva s Maranellem závodem v Brazílii a přiznal, že by rád svoji budoucnost uzavřel. Zatím to ale není možné.

"O mé budoucnosti zatím žádné nové zprávy nejsou, ale není pochyb, že mi dobré výsledky pomůžou," řekl. "Musím se jen dál hodně snažit, získávat dobré výsledky a doufat, že brzy uslyším dobré zprávy."

Brazilec ovšem tvrdí, že se nejistotou nenechá znervóznit. Jeho práci závodního jezdce neovlivní.

"Je vždy lepší vědět, jaká je situace, protože samozřejmě chci vědět, co budu dělat příští rok. Ale můžu vám říct, že se nikdy nestalo, že bych uprostřed závodu začal ve voze myslet na to, co budu dělat příští rok!"

"Vím, že záleží na výsledcích, takže pokud se v závodě objeví situace, kdy musíte riskovat, tak je třeba si to pořádně promyslet, protože víte, že vaší prioritou je dojet do cíle."

Další článek: Grosjean naznačil ochotu pomoci Räikkönenovi v boji o titul

15:04 | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.
13:42 | Kvalifikace F2: Cunoda, Daruvala, Schumacher... Schumacherův nejbližší soupeř v šampionátu Ilott odstartuje hned za ním ze čtvrtého místa.
24. září | Lewis Hamilton očekává, že FIA v reakci na jeho kontroverzní tričko z GP Toskánska zavede nová pravidla, ve kterých vyjasní, co je a co není možné.
24. září | Novinář Will Buxton má pozitivní test na koronavirus. GP Ruska tak vynechá.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10