Massa by mohl nastoupit již na Monze

Tam se také očekávají velké zprávy od Ferrari.

Felipe Massa by mohl nastoupit již do Velké ceny Itálie 13. září 2009. Píše o tom italský list Corriere dello Sport. Vynechal by tak pouze velké ceny ve Valencii a Belgii.

Jasno bude na začátku září, kdy by měly být k dispozici již přesnější odhady délky Massova zotavení.

Závod na italské Monze je očekáván s napětím. Španělská banka Santander, která na konci sezony 2006 odešla s Fernandem Alonsem do McLarenu, by měla oznámit partnerství s Ferrari. Otazník zatím visí nad tím, zda Ferrari k tomu přidá potvrzení smlouvy s  Fernandem Alonsem.

Podle britského listu The Sun chce Ferrari vyplatit Kimiho Räikkönena, kterého by měl Alonso nahradit. Ferrari Räikkönenovi nabízí polovinu ročního platu, pokud závodní sedačku uvolní již pro další sezonu.

Pokud Fernando Alonso usedne do Ferrari již příští rok, uvolní u Renaultu místo, které by měl obsadit Robert Kubica, jehož tým BMW oznámil odchod z formule 1 na konci letošní sezony.

Další článek: BMW Sauber přiveze do Valencie aerodynamická vylepšení

18:05 | Indy Lights, což je taková F2 IndyCar (nadsázka) se pro letošní rok kvůli koronaviru zcela ruší.
15:47 | Podle Monzy se pojede GP Itálie 6. září bez diváků.
29. května | Virtuální Le Mans se zúčastní i Giovinazzi a Leclerc. Kompletní aktuální seznam zítra na webu.
28. května | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.