Massa by měl být zdravotně v pořádku, podstoupí jen rutinní vyšetření

Pilot Ferrari o víkendu v Monaku utrpěl dvě, na první pohled téměř stejné havárie, které byly velice náročné na Massovo zádové a krční svalstvo.
Massa by měl být zdravotně v pořádku, podstoupí jen rutinní vyšetření

Massa po sobotní havárii řekl, že až na bolesti je zcela v pořádku, údajně ale ještě před závodem nemohl úplně bez problémů hýbat krkem. V závodě samotném poté přišla další bouračka, po které seděl Massa jistou dobu otřesen za svodidly a na krk mu byl nasazen ochranný límec.

Poté byl jedenatřicetiletý jezdec převezen do místního zdravotního střediska. Podle Ferrari je v pořádku, jen podstoupí některé další preventivní testy. 

Další článek: Zůstane Pirelli ve formuli 1? Zatím mu schází posvěcení od FIA.

18:53 | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
15:45 | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
10:55 | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.
2. srpna | V úterý a ve středu pokračují testy 18palcových pneumatik. Jezdit budou Mercedes, Ferrari a McLaren. Mercedes nasadí do testu Russella... že by příprava na rok 2022?