Massa a Schumacher vítězi v motokárovém závodě

V nabitém poli ukázali konkurenci záda - VIDEO

Felipe Massa je zpět! Pouze o 0,087 sekundy porazil svého kolegu u Ferrari Michaela Schumachera v charitativním závodě motokár v Brazílii a vyhrál.

Massa a Schumacher se probíjeli startovním polem vzhůru. V sobotu totiž vyhrál první závod Schumacher, Massa skončil třetí. Do nedělního finále tak startovali z posledních míst. Včera dojel na druhém místě Vitantonio Liuzzi z týmu Force India.

Dalšími startujícími byli synovec Emersona Fittipaldiho Christian, pilot Williamsu Rubens Barrichello, Nelson Piquet mladší, pilot fotbalových formulí Superleague António Pizzonia, jeho kolega Enrique Bernoldi, bývalý pilot formule 1 a pilot brazilských V8 Supercars Tarso Marques, jeho kolegové Ricardo Zonta a Luciano Burti, dále pak hvězdy IndyCar série Tony Kanaan, Vitor Meira, Mario Moraes a Raphael Matos.

Kombinací výsledků sobotního a nedělního závodu je celkovým vítězem Michael Schumacher. Felipe Massa skončil druhý.

Záznam prvního závodu na YouTube: 1. díl (start), 2. díl, 3. díl (cíl)

Další článek: Komentář: Proč by měl Briatore vyhrát svůj spor s FIA

13:08 | K dotazům: W Series vysílá Sport 1 / 2. F1 TV Pro zatím ne (v programu to není).
13:06 | Delta nedelta, v Silverstonu bude 100 % fanoušků.
23. června | Ještě je to trochu daleko, ale pro závodní víkend se očekávají nižší teploty (kolem 24 °C) a hlavně déšť.
22. června | Nico Hülkenberg se oženil. Vzal si dlouholetou přítelkyni Egle Ruskyte.