Massa a Schumacher vítězi v motokárovém závodě

V nabitém poli ukázali konkurenci záda - VIDEO

Felipe Massa je zpět! Pouze o 0,087 sekundy porazil svého kolegu u Ferrari Michaela Schumachera v charitativním závodě motokár v Brazílii a vyhrál.

Massa a Schumacher se probíjeli startovním polem vzhůru. V sobotu totiž vyhrál první závod Schumacher, Massa skončil třetí. Do nedělního finále tak startovali z posledních míst. Včera dojel na druhém místě Vitantonio Liuzzi z týmu Force India.

Dalšími startujícími byli synovec Emersona Fittipaldiho Christian, pilot Williamsu Rubens Barrichello, Nelson Piquet mladší, pilot fotbalových formulí Superleague António Pizzonia, jeho kolega Enrique Bernoldi, bývalý pilot formule 1 a pilot brazilských V8 Supercars Tarso Marques, jeho kolegové Ricardo Zonta a Luciano Burti, dále pak hvězdy IndyCar série Tony Kanaan, Vitor Meira, Mario Moraes a Raphael Matos.

Kombinací výsledků sobotního a nedělního závodu je celkovým vítězem Michael Schumacher. Felipe Massa skončil druhý.

Záznam prvního závodu na YouTube: 1. díl (start), 2. díl, 3. díl (cíl)

Další článek: Komentář: Proč by měl Briatore vyhrát svůj spor s FIA

17. září | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
17. září | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
17. září | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.