Masi chápe Alonsovu frustraci. V Mexiku to chce řešit

Já teda tu Alfonsovo flus-traci nechápu a nikdy sem nechápal.
Dakar už zkusil, taď by měl přejít na závody do vrchu.

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

JuriElNiňo  |  25. 10. 2021 16:22

Nahodou dobra ferovka v podani dvou veteranu 😉

overlord  |  25. 10. 2021 15:48

Kimi byl vytlačen a předjížděl už na trati

Tak na tohle vytlacovani z trati je expert hamoulton!

chčije a chčije

-ERACER-  |  25. 10. 2021 14:23

Náhodou to byla sranda, alespoň se tam něco dělo. Ála a Kimi bavili. Veterání před svými konci se ukázali na ostré lokty.

Jinými slovy, když se tam nevejdete můžete použít asfalt mimo trať a pokračovat v předjetí Je jedno jak dlouho sledujete F1, vždy se dozvíte něco nového Budiž to novým ukázkovým příkladem.

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 25. 10. 2021 13:48

cervus44  |  25. 10. 2021 14:09

Na co si to Alík hraje? Kdyby tam byla zeď tak by tam Kimiho nejspíše nenatlačil a nechal mu místo, protože ten by zpomalit a zařadit se za něj rozhodně nedokázal. Jenže by musel zpomalit on a neměl šanci ho v tu chvíli předjet.

Tohle vytlačení je běžná věc a nic proti pravidlům. Kimi musel opustit trať protože mu došlo místo. Tohle je pro fanoušky F1 klasika, když to zrovna udělá jejich oblíbený jezdec tak se tleská, když jezdec který se nemusí tak se prská. Každý takhle na výjezdu vytlačuje a tohle je nový impuls že když tam máte asfalt tak v tom můžete na plný plyn pokračovat Masi si tu kontroverznost uvědomuje tak se o tom najednou bude kecat. Stejně jako nedávno najednou Norris dostal penalizaci za vytlačení Checa, jiným to procházelo ale tady prý písek. Začíná to být vážně náhoda.

cervus44  |  25. 10. 2021 15:33

No právě, že to byla běžná věc. Jenže v F1 už očividně od letošní sezóny není. Ve chvíli, kdy si Lando vytáhl černého Petra a byl použit jako obětní beránek, tak se z toho stala věc, která je celkem jasně definována.

Přesně jak píše Mirek. Naprostý souhlas. Totální evergreen F1: vylačování + jak dnes budou držet pnojmatiky Kdyby nebylo těchto dvou prvků, tak naši odbroní moderátoři nemají v TV o čem mluvit a co 3/4 závodu rozebírat...

Toxickým hejtrům v diskuzi neodpovídám. | Mé makrofotografie: Jaroslavburda.rajce.idnes.cz/?so rt=date

Rover78  |  25. 10. 2021 14:11

Akorát bych rozlišil mezi vynucenym výjezdem mimo, a tzv nenucenym, naschvál, na truc. Kdo z dnešních pilotů umí supr trucovat? Bych mu to dal sežrat.