Marussia potvrdila, že pracuje na návratu

Manor alias Marussia vydal v pátek večer prohlášení, ve kterém potvrzuje, že tým pracuje na návratu na startovní rošt. Marussia zároveň popřela, že by na jednání Strategické skupiny nedodala dostatečné podklady.
Marussia potvrdila, že pracuje na návratu

Marussia tvrdí, že předložila v prosinci žádost Strategické skupině, podle kterého by mohla část roku jezdit s loňským autem. Tento vůz by splňovat některá technická pravidla pro letošní rok ale několik dalších ne. Co nejdříve by pak tým připravil vůz plně v souladu s letošními pravidly. Žádost byla schválena.

V Marussii prý dávají dohromady personál z řad bývalých zaměstnanců týmu, Caterhamu a také lidí, kteří byli propuštěni jinými týmy. Pracuje se na dočasném voze z roku 2014 i na novém voze pro rok 2015.

Na jednání Strategické skupiny, které proběhlo včera, Marussia žádnou žádost nepodávala. Proto nerozumí, jak mohla nedodat podklady.

Prohlášení je k dispozici na Facebooku

Foto: PIrelli

 

Další článek: Video: TOP 5 nehod ve formuli E

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.