Marussia dluží dokonce i Glockovi

Na internetu se objevil seznam věřitelů Marussie. Dluhy činí v souhrnu asi 50 milionů dolarů. Tým je už nějaký čas v konkurzu, a přestože se podařilo nějaké prostředky získat v dražbě, věřitelé plně uspokojení nebudou.
Marussia dluží dokonce i Glockovi

Největším věřitelem Marussie je Ferrari, které týmu dodávalo pohonné jednotky. Celkem se jedná o více než 16,6 milionů liber. Na druhém místě je McLaren, který byl technologickým partnerem – přes 7 milionů liber. Informace o těchto dvou věřitelích se objevily už před několika dny, uveřejněný seznam ale odhaluje nové skutečnosti.

Jedním z dalších velkých věřitelů je Pirelli (necelý milion liber), Magneti Marelli, ale třeba také DHL nebo Microsoft.

Na pátém místě je uveden také Timo Glock. Ten jezdil za Marussii (respektive Virgin) v letech 2010 až 2012. Tým mu stále dluží 617 tisíc liber.

Další článek: Raffaele Marciello se stal rezervním jezdcem Sauberu

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.