Marussia dluží dokonce i Glockovi

Na internetu se objevil seznam věřitelů Marussie. Dluhy činí v souhrnu asi 50 milionů dolarů. Tým je už nějaký čas v konkurzu, a přestože se podařilo nějaké prostředky získat v dražbě, věřitelé plně uspokojení nebudou.
Marussia dluží dokonce i Glockovi

Největším věřitelem Marussie je Ferrari, které týmu dodávalo pohonné jednotky. Celkem se jedná o více než 16,6 milionů liber. Na druhém místě je McLaren, který byl technologickým partnerem – přes 7 milionů liber. Informace o těchto dvou věřitelích se objevily už před několika dny, uveřejněný seznam ale odhaluje nové skutečnosti.

Jedním z dalších velkých věřitelů je Pirelli (necelý milion liber), Magneti Marelli, ale třeba také DHL nebo Microsoft.

Na pátém místě je uveden také Timo Glock. Ten jezdil za Marussii (respektive Virgin) v letech 2010 až 2012. Tým mu stále dluží 617 tisíc liber.

Další článek: Raffaele Marciello se stal rezervním jezdcem Sauberu

20:24 | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.
19:18 | Ještě to není oficiální, ale podle The Times bude Turecko vyřazeno z červeného britského seznamu, což znamená pro britské zaměstnance týmů a F1 mírnější režim po návratu. GP Turecka by se tak na začátku října měla konat.
15. září | Šéf Astonu Martin Otmar Szafnauer odmítl spekulace o neshodách a třenicích se Sebastianem Vettelem jako 100 % nesmysl. Vettel má být brzy potvrzen také pro příští rok.
15. září | Dokument o Schumacherovi je už na Netflixu. Celkem ve 190 zemích a 30 jazycích a to včetně češtiny.