Marko se vysmál Alonsovi! Chtěl bojovat s Red Bullem, teď jezdí za Toro Rosso

Ať se Helmut podívá do PJ i PK, a pak teprve může začít nějaké vysmívání

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

se ještě jednou koukni na oba závody a pak ti možná donde proč to tak je...

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

Zato STR dosáhlo na čtvrté místo svým vynikajícím výkonem, a vůbec v tom nehrálo roli odpadnutí 1 Ferrari a 2 redbullů. že?
A mimochodem, 1 bodovaný výsledek na 4 spotřebované motory, to není moc velká sláva. McL má bodované výsledky 4, se stále původními motory.

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

No tak by TR bylo 7. a McL bez bodu kdyby neodpadli..TR v Q kde vseci jeli naplno bylo 6. respektive 5. kde byl McL v ciste jednokolove rychlosti?...Akdyby nikdo neodpadl ani v Aus tak McL ma na konte nulu...

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 12. 04. 2018 10:43

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

Kdyby nikdo neodpadl, McL by byl stále na bodech. Každopádně McL ze 4 příležitostí 4x bodoval. STR 1x a RBR 2x. Na čistou jednokolovou rychlost se nehraje. Bez konzistentnosti a spolehlivosti je to jedno 4. místo jen plácnutí do vody.

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

pejdaa  |  12. 04. 2018 11:09

Máš pravdu předsedo.. na rychlost se nehraje, hraje se na body..
Ale jak jste již psali, je uvod sezony, kdy představitelé předních TOP týmu nasekali neskutečně chyb, ze kterých těžil zbytek pole..
V číně, jakožto 3. závodě by se mohly karty srovnat a konečně uvidíme skutečný potenciál jednotlivých monopostů..
A pak se budou dít kamaráde věci..

no, oni na sebe budou štěkat celou sezonu..a přitom by se každej měl starat o sebe..jedni proč ztrácijou na auto se stejným motorem 2s a druzí proč s oběma autama vypadávajou už v 1. kole....

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

aero minor  |  12. 04. 2018 06:23

Marko je sice velmi protivný chlap a potřeboval by jednu "na budku" za navážení se do pilota, ale myslím, že není blbej a vi proč vede tyto reci,... jsou začátkem přechodu RB k motorům Honda.

ameriko  |  12. 04. 2018 09:22

Tentokrát s tebou musí v části souhlasit. Ale Marko jen odpověděl na rýpání Alonsa po Austrálii. Vem si že to mohlo být takhle v rozhovoru s nějakým reportérem...." ...a co říkáte pane Marko na to, že McL bude ted nahánět RB a chce s vámi bojovat?.....no já si myslím, že Alonso chtěl s námi bovat, ale ted je poráží i TR. Takže to jejich auto asi tak rychlé nebude..."
Žádné napadání, nic, jen reakce. A repotéři při stém opakování z toho samozřejmně udělají výrok dne.

kobab  |  12. 04. 2018 14:01

Souhlasím, myslím, že v RB je už v podstatě rozhodnuto.

Ferda.  |  12. 04. 2018 00:24

Proč TR i s nováčkem za volantem slavilo tak velký úspěch.
Je to motorem? Určitě ano. Jen nevíme zda jel motor v úsporném programu aby vydržel co nejvíce závodů jak určují pravidla, nebo v plném závodním výkonu. Pokud Honda plánuje předčasnou aktualizaci, tak ho zrovna moc šetřit nemusela.
Jenže. V kvaldě nikdo motor moc nešetří a přesto bylo TR první ze středu pole.
Ano. Dá se předpokládat, že Toru Rossu s přechodem na jiný motor hodně pomohla mateřská stáj a možná se na voze podepsal i Adrian.
Gasly. Už od prvních trenálů přes kvaldu a nakonec i v závodě prokazoval, že mu vůz i trať sedí a že si čtrvrté (v reálu sedmé) místo v cíli plně zasloužil.

Bude tomu tak i v dalších závodech?
Tím si tak moc jistý nejsem. Přecejen odjet celý závod na čerstvém vzduchu je něco jiného, než se trápit za jiným vozem a určitě se nedá předpokládat, že by TR mělo nad ostatními týmy takový náskok a vše jim vycházelo tak jako v Bahrajjnu.

ShazeC  |  11. 04. 2018 23:53

Díval se pan Marko taky na tabulku jezdců? Já vidím Alonsa před oběma jezdci RB. Raději by si měl vyřešit vlastní poruchy a potom něco kecat.

Bedýnka  |  12. 04. 2018 00:03

Vždyť v Austrálii měl McLaren jenom obrovský štěstí díky VSC stejně jako Vettel... Nebýt toho, tak se vůbec na body nedostanou nebo maximálně na 9. nebo desátý místo, proto jsou tak vysoko v tabulce. Je jasně vidět, že McLaren je rychlostně daaaaaaaaleko za Red Bullem a je i trochu za továrním Renaultem a to už vůbec nemluvím o Haasu...

ShazeC  |  12. 04. 2018 10:51

To je hezký a je to pravda, ale za rychlost se body nedávají a tituly nevyhrávají.


1 2 3 4 5 ... 13