Mark Webber věří, že se v klasifikaci jezdců posune nahoru

Potenciál týmu je velký, takže by se mu to mohlo podařit již v Barceloně.
Mark Webber doposud v letošní sezóně tahal u Red Bullu Racing za kratší konec provazu a v poháru jezdců mu patří šesté místo. Jeho kolega Sebastian Vettel je třetí a Australan věří, že se brzy posune výše.

"I když se týmu opravdu dařilo, můj vstup do sezóny mohl být o něco lepší, takže se těším, že se co nejdříve posunu v šampionátu jezdců nahoru. Pokud nenastanou nějaké neočekávané okolnosti na Katalánském okruhu, který všichni znají velmi dobře, pak věřím, že se mi to podaří," řekl Webber.

Red Bullu Racing patří po prvních čtyřech závodech druhé místo v poháru konstruktérů, největšího úspěchu tým dosáhl v GP Číny, kde obsadil díky Vettelovi a Webberovi první dvě místa.

"Jsme ve velmi dobré formě a tento víkend bude zajímavé sledovat, jak na tom všichni jsou ve vývoji. Protože všechny týmy, včetně toho našeho, budou mít ve Španělsku úpravy vozů, hlavně na straně aerodynamiky."

"Z pohledu Red Bullu Racing je dobře, že jsme v silné výchozí pozici a doufejme, že si udržíme výhodu, kterou jsme podle všeho před mnoha týmy měli, i když se nemůžeme ani na chvíli zastavit. Když týmům jako je Ferrari a McLaren trochu schází rychlost, víte, že tyto velké stáje na vás vrhnou všechny své zbraně," konstatoval Webber.
Další článek: Ecclestone: Je zvláštní, že týmy nechtějí ve formuli 1 vydělávat

Témata článku: ,