Marchionne očekává fenomenální sezónu usedlejšího Räikkönena

Anonymizovaný  |  15. 12. 2015 12:38

ten to rekl tak ze pri rok se bude kazit sebova formule az mne zamrazilo. doufam ze ne!. jinak uz aby to zase zaclo. Je tu nuda a jenom mitsubis uz mne neba. chci vic

-ERACER-  |  15. 12. 2015 07:38

To je sranda si tady pročítat ty vaše příspěvky jak jsou někteří schopní napsat nějaý tupý názor či obhajobu snad i na A4...

Leonfill  |  15. 12. 2015 06:35

Doba a koniec sezony dozrel na masirovanie sebavedomia dvojek.
V Mecedese to uz maju odbyte par vitaztvani v zavere sezony. U ferrari to musi byt aspon slovne.

LepšíPrezident  |  14. 12. 2015 23:23

Koukám že všeobecní hetři co f1 nerozumí se tu vyřádili

Zatracený Mitsubiš  |  14. 12. 2015 22:32

Klára zjančila načisto!

(nebudu tu věčně)

LepšíPrezident  |  14. 12. 2015 23:01

To je jediná naděje.. že ty tu nebudeš věčně

hej_kej_ej  |  14. 12. 2015 21:20

to už si Lepší Dreamuška musí opravdu povídat pouze sám s sebou
Kimi panuje! Taky doufám že u Ferrari zůstane na věky věků...pro konkurenci není nic lepšího když jeden z hlavních soupěřů bude nadále závodit pouze s jedným vozem

Nardo F1  |  14. 12. 2015 21:23

Tiež si myslím, že to nie je zrovna najproduktivnejší spôsob diskusie...

Zatracený Mitsubiš  |  14. 12. 2015 22:40

Co naděláš, tento nešvar tu zavedl již před spoustou let, ale byli a jsme tu také My, silou v pěstí sevřenou vstříc tomuto bahnu!
Vzhlížíme a pevně pospolu stojime!
Dia.

1)lepší závodit s jedním vozem, než se dvěma vozy vůbec nenastoupit do závodní sezóny.
2)lepší jezdit s jedním vozem vepředu s Mercedesem, než kroužit se dvěma vozy vzadu s Manorem, který navíc pohání motor z druhé světové války.
3)lepší s jedním pilotem vybojovat druhé místo v PK, než se třemi „piloty" dojet DRUHÝ od konce.

Ale protože Manor nikdo nemůže brát vážně, tak Frustrando konečně vihrál, sice od konce, ale koho to zajímá? A příští rok budeme svědky ukončení kariery nejlepšího pilota* všech dob na konci tabulky
*Alonzo

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

majkonnen  |  14. 12. 2015 22:39

Proste pekári...chňa, chňa...

LepšíPrezident  |  14. 12. 2015 20:44

Navzdory všem hejtrům se snažím vnímat i kritiku na Kimiho hlavu.. Vždy jsem ho měl moc rád.. Ani nevím zda je pro mě víc pilotem f1 nebo dobrým člověkem, prima kámošem, a pekelníkem když se mu chce. Jenže on je prostě domácí typ, a má rád své soukromí, což znamená že často se mu prostě nechce.. Koho mi připomíná??? Mě!!! Je jako já!!! Jako každý z vás.. protože nikdo z vás neodvádí denně maximum na hraně svých možností apod.. A kdo tady na foru řekne že ano, tak lže!!! Protože jinak by nebyl tady na foru!!! :)

Takže tu máme dilema mezi fandy kteří si uvědomují Kimiho jako člověka.. A lidmi kteří chtějí vzhlížet k umělé dokonalosti, vykoupené i lží a intrikami.. takoví budou fandit politikům, FIA, a všem platičům apod.. Hlavně když to vypadá!!!

Ale já bych Fernandovi i fandil, jen kdyby neměl tak hloupé fandy!!! Není to on, s kým se nemohu stotožnit.. jsou to jeho fandové.. to jsou totiž lidé co vyznávají bezpáteřnost za každé situace.. Jsou jako hitlerovci!! Ale i je dokážu pochopit.. Jen s nimi nesouhlasím!

Alonso selhal v mnohem kritičtějších chvílích než Kimi!! Ukázal na co skutečně má či nemá!! Kimi si to nejlepší nechává pro svou rodinu!!! Kimi by nikdy neklesl tak dolů jako Alonso v Singapuru!!! Nebo s Hamem v boxech.. To byl projev čistého strachu z toho že na to nemám!!! To Kimi nemá!!! Bud mám, nebo nemám, ale ted jsem tady!!!

Takový je Kimi a takový je Fernando.. !! Vyberte si co je pro vás v životě podstatnější!!

Já vidím v Kimim kus chlapa!!! V Alonsovi kus slabocha... Prostě na to nemá!!! Jen se o to snaží!!! Kimi se nesnaží, ale má na to.. !! Škoda že Kimi nechce víc...

Machionne tohle asi vidí.. Přál bych Kimimu dobrou sezonu.. Ale on na to potřebuje chut.. a auto co mu sedne ovladatelností.. Koneckonců jako každý jezdec!! :)) Vettel i Ham i Senna a Prost a Schumacher apod.!!!

LepšíPrezident  |  14. 12. 2015 20:54

Děkuju za pár náznaků pochopení.. O to víc by mě potěšily od hejtrů Kimiho které to přiměje k zamyšlení ne nad Kimim...ale sami nad sebou.. Věřím že jsou bezva lidé.. Jen si o tom potřebují trochu popřemýšlet.. To by bylo fajn :) Děkuju..

Není to degradace jich ani Alonsa.. ale spíš krok k zamyšlení.. Kluci, viděli jste Top Gear jak Hammond řídil mistrovský vůz Alonsa ?? Chtěl jsem objet dvě kola.. Já to pouštím studentům a dost o tom diskutujeme.. o příčinách i dopadech.. Mohu vyhodit odkaz??

LepšíPrezident  |  14. 12. 2015 20:58

Zde odkaz na Hammonda v autě Alonsa! Kdo umí velmi dobře anglicky si to po pár puštěních dost užije.. Kdo ne, Hammond říká.. má mise je dostat jako Veyron veterán tohle kolem tratě. Pak říká že myslí příliš pomalu aby chápal jak to auto řídit.. a vlastně vypadá jako totální nula!! A přitom v Top Gearu řídil kde co nejsilnějšího.. Musíte přemýšlet lidi..
Je to profi sport.. Přemýšlejte o tom tak..
https://www.youtube.com/watch...

LepšíPrezident  |  14. 12. 2015 22:59

Aha, takže mínusáci nejsou lidé.. a nemyslí.. no to je pak dobré.. každý mínus pak vyzní uplně jinak Taky díky


1 2 3 4 5 6 7