Manor v Austrálii prý nenastoupí, vymazal si data

Manor podle Auto Motor und Sport v Austrálii nenastoupí.
Manor v Austrálii prý nenastoupí, vymazal si data

Manor přijel, vybalil, prošel technickou přejímkou a s trochou nadsázky uspořádal v garáži výstavu svých červeno-bílých monopostů. Tím zdá se vše končí. Mechanici sice trénovali zastávky a jezdci diskutovali o kvalifikaci a závodě, ale objevil se problém. Ten neleží na straně podvozku ale na straně software.

Manor je prý nyní asi v takové situaci, jako když si otevřete kanceláře, ale na všech počítačích chybí operační systém. Marussia byla nějakou dobu v insolvenci. Data byla v té době smazána, aby se mohla technika prodat. Nyní bude vše potřeba dokoupit a nainstalovat.

Problém má být prý také na straně spolupráce s Ferrari. To nepočítalo, že ještě bude nasazovat loňský motor. Navíc nechce dodat nový software před úhradou faktur.

Foto: Getty Images / Andrew Hone

Další článek: Fotogalerie: čtvrtek v Melbourne

14. srpna | Třicet jedna let od úmrtí Enza Ferrariho: Životní příběh a odkaz nerudného génia z Maranella | odkaz odkaz prostřednictvím @infocz_web
12. srpna | Týmy formule 1 musí během léta na dva týdny uzavřít továrny. Většina týmů si zřejmě vybírá přestávku ode dneška.
8. srpna | Mexiko zůstane ve F1 nejméně do roku 2022.
8. srpna | Robert Kubica dokončil všechny letošní závody. Přesto odjel o 23 kol méně než Verstappen a Hamilton. #F1Fakt