Manor si zřejmě ponechá barvy Marussie

Nový vůz Manoru by měl mít podobné nebo stejné zbarvení jako měla Marussia. Z důvodů výplaty podílu na komerčních právech konec konců zůstává Marussia i v oficiálním názvu.
Manor si zřejmě ponechá barvy Marussie

Manor sice moc podrobností o novém voze nezveřejnil, ale dnes se na Twitteru pochlubil tím, že si Will Stevens už zkouší závodní sedačku a představena byla také jeho helma. Na snímku by měl být vidět i kousek vozu, který má podobné červeno-bílé zbarvení jako Marussia. 

Týden před začátkem programu v Austrálii stále čekáme na jméno druhého jezdce. 

„Jsme v jednání, ve velmi detailním a pokročilém jednání s některými velmi rychlými mladými kluky,“ řekl pro Reuters Graeme Lowdon. Ten tak naznačil, že Manor nejspíše sáhne i ve druhém případě po mladém jezdci místo nějakého zkušenějšího. 

„Manor v minulosti vždy přiváděl na startovní rošt skvělé talenty a v tom chceme pokračovat.“

Manor by měl hospodařit s rozpočtem kolem 92 milionů dolarů a mít 175 zaměstnanců. Nesplnění pravidla 107% se prý neobává. 

Další článek: Sport1 HD a Sport2 HD odhaluje nové studio Formule 1

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.