Manor: Jsme zpět, jdeme závodit

Manor alias Marussia chce být v Austrálii. Zatím má ale před sebou ještě kus práce. Kromě nárazových testů musí vybrat druhého jezdce vedle Willa Stevense.
Manor: Jsme zpět, jdeme závodit

Manor dnes oficiálně potvrdil, že investorem v týmu je britský podnikatel Stephen Fitzpatrick, který má firmu na prodej energií (elektřiny a plynu). Dočasným šéfem má být Justin King, bývalý šéf obchodního řetězce Sainsbury.

Sportovní ředitel Graeme Lowdon potvrdil, že vůz je připraven (byť to má háček) pro odlet do Austrálie. „V určitém období v posledních šesti měsících nebylo úplně jasné, zda se dostaneme do tohoto bodu. Jsem velmi nadšen, že můžeme oznámit, že díky velmi tvrdé práci mnoha lidí jsme připravení jít opět závodit. Posledních několik měsíců bylo jako horská dráha. Zvláštní poděkování patří také fanouškům.“

Vůz by měl být vypraven v pátek. Do té doby musí ještě projít některými nárazovými testy. Tým chce na jeho přípravu využít každou minutu. 

Další článek: Pirelli nominovalo pneumatiky na první závody

18:05 | Indy Lights, což je taková F2 IndyCar (nadsázka) se pro letošní rok kvůli koronaviru zcela ruší.
15:47 | Podle Monzy se pojede GP Itálie 6. září bez diváků.
29. května | Virtuální Le Mans se zúčastní i Giovinazzi a Leclerc. Kompletní aktuální seznam zítra na webu.
28. května | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.