Manor: Jsme tady díky Bianchimu

Marussia vloni v Monaku získala zásluhou Julese Bianchiho dva body. Porazila tak nejen svého tradičního rivala Caterham ale také Sauber a získala deváté místo a s tím spojenou tučnou sumu z podílu na komerčních právech.
Manor: Jsme tady díky Bianchimu

Právě tato částka měla hrát roli při návratu na závodní trať. „Myslím na Julese téměř každý den,“ řekl John Booth pro Auto Hebdo. „Nedokázali jsme dostat auta na trať, ale přesto jsme náš boj vyhráli. Byl bych rád, kdyby Jules vyhrál také ten svůj. Bez něj, bez jeho dvou bodů, které získal vloni v Monaku, bychom tady nebyli. To bylo nakonec to, co přesvědčilo nové investory o potenciálu týmu.“

Kolik dostávají týmy od Ecclestoneho?

Kolik dostávají týmy od Ecclestoneho?

„Být zde je náš způsob, jak říct Julesovi, že závod nekončí, dokud nezavlaje šachovnicová vlajka.“

„Jeho boj je naším bojem, jako ten náš bylo jeho. Dnes jsme my jako první vyšli z nejhoršího utrpení, které kdy Manor poznal a já nepohybuji o tom, že Jules uspěje také.“

Foto: Getty Images / Paul Gilham

Další článek: Bottas a Alonso se připravují na návrat

15:58 | Problém na motoru, který potkal Vettela během testů, podle Ferrari nebyl vážný. V Maranellu zjistili, že šlo o problém s mazacím systémem.
22. února | Zandvoort před pěti dny. Za pár dní má být hotovo... odkaz
22. února | Podle Lea Turriniho Binotto a Ferrari neblafují. Aerodynamický balíček SF1000 nefunguje. Stále trpí problémy z loňského roku, nedotáčivostí a horším výkonem. Na příští týden chystá tým změny.
22. února | Niki Lauda by dnes oslavil 71. narozeniny.

Předsezónní testy

První
19. února Hamilton (1:16.976)
20. února Räikkönen (1:17.091)
21. února Bottas (1:15.732)
Druhé
26. února 09.00–18.00
27. února 09.00–18.00
28. února 09.00–18.00