Mám lepší auto než v mistrovském roce 2008, říká Hamilton

Po vítězném závodě v Maďarsku je Lewis Hamilton nadšený formou Mercedesu. Myslí si, že má vůz, který může vyhrát mnoho dalších Grand Prix.
Mám lepší auto než v mistrovském roce 2008, říká Hamilton

"Loni jsem neměl pocit, že mám auto, které dokáže vyhrát 10 závodů," srovnával Hamilton poslední sezónu u McLarenu s tou letošní. "Ale letos mám pocit, že mám auto, které dokáže vyhrát 10 závodů."

"Pneumatiky v tom budou hrát obrovskou roli, ale já tomuto autu opravdu věřím. Je úžasné. Zdá se, že je na úrovni red bullů a lotusů."

Britský pilot si dokonce troufl srovnávat se svojí nejúspěšnější sezónou ve formuli 1, ve které získal titul mistra světa.

"Mercedes je jiný než ostatní vozy, které jsem řídil. Je jeden z nejlepších. McLaren z roku 2008 byl celkem dobrý. Chci říct, že tenhle mercedes je ještě lepší."

Diskuze (170) Další článek: Lotus věří, že se s novým spolumajitelem Infinity Racing dohodne tento týden
21:03 | Albon bude jezdit s číslem 23.
11:42 | Max Verstappen lituje, že si nikdy nezazávodil s Fernandem Alonsem. V době, kdy přišel do F1, měl už Alonso nekonkurenceschopné auto.
15. prosince | Da Costa získal pole position pro první závod formule E, Vandoorne pátý, Massa po červených vlajkách devatenáctý. Závod od 13:00 na Eurosportu.