Mám lepší auto než v mistrovském roce 2008, říká Hamilton

Po vítězném závodě v Maďarsku je Lewis Hamilton nadšený formou Mercedesu. Myslí si, že má vůz, který může vyhrát mnoho dalších Grand Prix.
Mám lepší auto než v mistrovském roce 2008, říká Hamilton

"Loni jsem neměl pocit, že mám auto, které dokáže vyhrát 10 závodů," srovnával Hamilton poslední sezónu u McLarenu s tou letošní. "Ale letos mám pocit, že mám auto, které dokáže vyhrát 10 závodů."

"Pneumatiky v tom budou hrát obrovskou roli, ale já tomuto autu opravdu věřím. Je úžasné. Zdá se, že je na úrovni red bullů a lotusů."

Britský pilot si dokonce troufl srovnávat se svojí nejúspěšnější sezónou ve formuli 1, ve které získal titul mistra světa.

"Mercedes je jiný než ostatní vozy, které jsem řídil. Je jeden z nejlepších. McLaren z roku 2008 byl celkem dobrý. Chci říct, že tenhle mercedes je ještě lepší."

Další článek: Lotus věří, že se s novým spolumajitelem Infinity Racing dohodne tento týden

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.