Mallya chce uzavřít sestavu Force Indie až v prosinci

Spolumajitel Force Indie Vidžaj Mallya zopakoval, že nehodlá jezdce týmu pro sezónu 2014 oznámit dřív než obvykle.
Mallya chce uzavřít sestavu Force Indie až v prosinci

"Všichni vědí, že rozhoduji na poslední chvíli, no, ne na poslední chvíli, rozhodnutí dělám po vánočním večírku Force Indie, což znamená prosinec," řekl pro Espn na téma jezdců.

"Nevidím důvod to měnit. Ano, oslovili mě další jezdci, ale všichni vědí, že čas na rozhodnutí bude v prosinci. Rád bych si myslel, že je sedačka u Force Indie žádná, není to jen sedačka sama o sobě. Nejsem překvapený, že za mnou chodí lidi."

Předpokládá se, že u týmu zůstane Adrian Sutil. "Adrian je dobrý jezdec. Musí tu být dobrý důvod, proč jsme ho vzali zpět, že? Hodnotím ho vysoko," komentoval Mallya, aniž by cokoliv potvrdil.

Do druhé sedačky by se mohl vrátit Nico Hülkenberg. "V tuto chvíli nebudu nic říkat nebo komentovat," uzavřel Ind.

Další článek: Valsecchi pořád těžce nese, že ho Lotus ignoroval, a zvažuje budoucnost

15:39 | Carlos Sainz odjel dopoledne ve Fioranu s vozem z roku 2018 celkem 59 kol / 176 km.
14:19 | W Series uveřejnila kalendář pro letošní rok. Opět v rámci doprovodného programu F1: Miami, Španělsko, Velká Británie, Francie, Maďarsko, Japonsko, USA, Mexiko.
10:34 | Už tento víkend se jede 60. ročník 24 hodin v Daytoně, ve startovní listině jsou i expiloti F1 Kevin Magnussen a Marcus Ericsson či úřadující šampion IndyCar Álex Palou! Foto: IMSA odkaz
17:52 | Robert Švarcman dnes ve Fioranu s vozem z roku 2018 odjel 44 kol nebo také 131 km. Zítra budou jezdit Sainz a Leclerc.