Maldonado oslovil Lotus, bez peněz ale asi zajímavý nebude

Pastor Maldonado je u Williamsu nespokojený, chtěl by bojovat na vyšších pozicích. Proto by klidně přestoupil, ale má problém se sponzory.
Maldonado oslovil Lotus, bez peněz ale asi zajímavý nebude

Své rozladění z formy Williamsu Maldonado netají a naposledy ho ventiloval na veřejnosti v Koreji. Podle Auto Motor und Sport ale nezůstal jen u toho a šel nabídnout své služby Lotusu.

Jenomže Maldonado je atraktivní jezdec hlavně kvůli zhruba 40 miliónům dolarů, které za něj platí coby sponzor společnost PDVSA, a ta má smlouvu přímo s Williamsem až do roku 2015.

Williams si ji pro jistotu nechal ještě jednou prověřit právníkem v Londýně a verdikt je jasný, Maldonado nemůže odejít a vzít si sponzora s sebou, pokud s tím nebude souhlasit tým. Kvůli tomu jsou možnosti venezuelského jezdce omezené.

Další článek: Video: Suzuka z pohledu pneumatik

14:49 | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.
13:42 | Stále se řeší situace okolo Turecka, ve kterém se sice epidemická situace zlepšuje, ale platí přísné cestovní restrikce po návratu do Velké Británie. Ve hře je prohození závodu s Baku.
8. května | Podle Norrise mu Mazepin ovlivnil celou kvalifikaci. V Q1 musel nasadit druhou sadu pneumatik, v Q3 pak kvůli tomu jel první pokus na starých pneumatikách.
8. května | Poslední Nikita Mazepin dostal penalizaci 3 míst za zdržení Norrise v první části kvalifikace.